Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen nassolnivalót adtok a...

Milyen nassolnivalót adtok a babátoknak?

Figyelt kérdés
2009. szept. 12. 12:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Kuki, kölesgolyó,sajtos tallér.

De ne ugy képzeld el, hogy egész nap ezeket eszi. Néha pár darab kuki, kölesgolyó, 1-2 sajtos tallér.

Mostanában imádja a csokis nápolyit.

2009. szept. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Én sem adok semmit nassolni a babámnak, csak a rendes étkezés, és alkalmanként esetleg egy kiflivég vagy két evés között egy kis gyümölcs. Nekem ez abból jön, hogy én sem vagyok egy nassolós fajta, szinte soha nem eszem két étkezés között. Ebéd után egy-két szelet süti, ha sütök, de más semmi. Nincs ezen semmi furcsa, és szerintem sem kell egy babának nassolni. Persze, kölesgolyó meg ilyenek, oké, de én azt sem adom.

8 hós babás

2009. szept. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

a második válaszoló vagyok ismét.

én tényleg nem adok nassolnivalót a fiamnak, csak a kölesgolyót, azt is csak ha a rendes kajáját megette, vagy a gyümi mellé.

nem akarok szuperanyunak tűnni ezzel, mert nem is vagyok az. ez még az egyetlen elvem (minél kevesebb cukor), amit tudok tartani - a fiam tápszeres, cumizik...

viszont tudom, hogy az apjának, aki a gyümölcsöt cukorral eszi, minden foga reparált már, míg nekem, aki két éves korig mininális édességet kapott és később is csak mértékkel, egyetlen tömött fogam van. nem beszélve más egészségügyi szempontokról...

szóval le lehet pontozni, de akkor is jobb a babának, ha minél később ismerkedik meg a nassolnivalókkal.

2009. szept. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Húúú, gartulálok a sok nagyokos anyukának! Lepontozzák az értelmes hozzászólásokat és felpontozzák, a tömjünk a gyerekbe minden szírt válaszokat! Aztán majd csodálkoznak hogy egy nagy 0 lesz a gyerekeik étkezési kúltúrája, ahogy gondolom az övüké is az. Mia büdös francnak nassólni való egy gyereknek? Ha rendesen eszik, nincs szükség ilyen töltelék anyagokra!!!
2009. szept. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én akkor még mindig nem tudom kitől fogy az a sok édesség a boltba?!
2009. szept. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
tőlem kedves utolsó.mert én imádom az édességet,de a babám nem kap nassolni valót.Meg azoktól a gyereketől is akik a zsebpénzüket nasira költik,mert picinek rá lett szoktatva,hogy ha szeretném ha picit csendbe legyen akkor kap egy kis kekszet,azzal el van fél óráig.Az édességet ilyen picinek tök felesleges adni.éppen elég lesz majd neked is leszoktatni a csoki,és a nyalóka utáni hisztiről a gyermeked 3,4 éves korban.és gondolom ez alol én sem leszek kivétel.
2009. szept. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!