Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy néz ki kb.6 hónapos...

Hogy néz ki kb.6 hónapos babátok napirendje ha van?

Figyelt kérdés
Lassan 6 hónapos a Kislányunk, és egyenlőre abszolút nincs semmiféle napirendünk. Totál káoszos így minden ( főleg az esti fürdetés és lefekvés ideje ) úgyhogy szeretnék belevinni valami rendszert a napokba. Csak azt nem tudom hogyan kezdjek neki, és hogy alakítsam.... Kíváncsi vagyok, kinél hogy mennek a dolgok...
2009. szept. 12. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
7 hósak vagyunk.Kb. 3 hónapja van így: Ált. 7-7.30-ig alszik,(éjszaka 1-2x még felkel szopizni). Ekkor szopi.9.30 fele gyümit eszünk,utána alszik. 12 fele ébred,főzit eszünk,ezután még szopizik.Megyünk sétálni,kb.2-2,5 óra.Hazajövünk szopizik,alszik kb.1 órát.Utána játszunk stb,vele foglalkozom.18.30 fele fürcsi.19-19.30 körül alszik el cicin.Fürcsi és alvás között játszunk,tv-zünk,ilyenkor már apa is itthon van,együtt vagyunk.Ami szinte stabil időpont,az a fürcsi,és az alvás,a többi +- 30 percek,1 órák. Bár most kicsit borult a rend,mert fogzunk.
2009. szept. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ. Valami hasonlót kéne nekünk is bevezetni, csak hát annyira össze-visszák a napjaink, de a Baba miatt muszáj lesz.
2009. szept. 13. 13:53
 3/4 anonim ***** válasza:

6,7 hónapos a kislányom.

Reggel 6-7 óra körül kel, akkor iszik tápszert. 8 körül elmegyünk boltba, hazaérünk kb. 9-1/2 10-re, eszik egy kis gyümölcsöt, aztán alszik. Addig én felteszem főni az ebédet, teszek-veszek amíg fel nem ébred. Délelőtt kb. 1-1 1/2 órát alszik. Mikor felébred kicsit játszik a szőnyegen, vagy körbekússza a szobát :)

Délben főzeléket eszik, aztán játék. 1 óra felé megint alszik, van amikor 2 óra hosszát is. Mikor felébred 3 óra körül eszik uzsonnát (tejpép, krémtúró, babajoghurt, joghurt gyümölccsel turmixolva). Sétálni megyünk amikor apa hazaér. Aztán megint hancur apával, addig én elvégzem az elmarad házimunkát.

Este legkésőbb 8 órakor fürdetjük, eszik tápszert, és legkésőbb 9-kor alszik.

Éjszaka ritkán ébred meg, teát adok neki, legtöbbször visszaalszik. Ha mégsem, akkor tápszert kap, és alszik reggelig.

2009. szept. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat.

Hűha... nálunk ennyi alvás nincs egyáltalán. Mostanában napközben 2xfél óra és éjfél előtt nem alszik el, hiába tesszük be az ágyba korábban. Nem tudom miért pörög ennyire, anyatejes csak, és nem iszom koffeinos dolgokat. Éjféltől mondjuk egy szopizással 6 fele elalszik 11-ig is, de utána tényleg semmi alvás általában, max azok a fél órácskák. Lehet mi rontottunk el valamit... nem tudom miért nem alszik többet. A parkban néha azért bealszik, de ott se sokat. Na szóval valami rendet kéne tenni itt a napjainkban :)

2009. szept. 14. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!