Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5-6 hós babátok napirendje?

5-6 hós babátok napirendje?

Figyelt kérdés

Mikor keltek? Mikor esztek és mikor van fürdetés? Mikor vannak az alvások? Egyedüli baba vagy van tesó?

Köszönöm!


2011. jún. 20. 13:29
 1/2 anonim ***** válasza:

5 hónapos kisfiú és egy 3 éves kislány

Reggel 8-1/2 9 körül kelünk evés utána öltözés, reggeli a nagynak és nekem, addig a kicsi játszik a szőnyegen. Fél 11 fele alszik egy kicsit, max 1 órát, de inkább felet az udvaron babakocsiban, utána megint kajcsi, ebéd nekem és a nagynak, utána játszunk kicsit és 1 óra fele mennek mindketten aludni. A kicsi 2-3 órát alszik ilyenkor, felébred eszik, utána megyünk az udvarra, itt még alszik egy kicsit max fél órát olyan 6 óra tájban. 7 óra fele megint eszik, után a nagyot vacsiztatom és mennek fürdeni!

9-1/2 fele viszem a pindurit etetni és alszik. Hajnalban még egyszer kel enni 5-6 óra fele, de vissza is alszik, vagy inkább fel sem ébred igazán.

Még csak szopizik.

2011. jún. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én babám 6 és fél hós: 6-7 között kel, cici, visszaalvás 1-2 órára, játék, 10-11 körül cici, 1-2 körül főzelék+cici, 5 gyümölcs cici, 8 cici, 9 fürdés, 10-11 alvás, reggelig csönd! :) etetések között persze sok séta, játék! :)
2011. jún. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!