Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisebb kerekű kocsik rossz...

Kisebb kerekű kocsik rossz terepviszonyok között mennyire használhatóak?

Figyelt kérdés

sajnos járda nincs mindenhol, vagy nem elég széles, de nem feltétlenül szeretnék terepjáró tipusú babakocsit.

Ez most tetszik [link] szerintetek? Bírná ez a kiképzést? Vagy én a kínlódást:s ?



2013. márc. 4. 12:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Mi kisvárosban élünk, ahol elég rossz minőségűek az utak és a járdák. Unokatesóméknak mikor született a lányuk, kis kerekű babakocsit vettek, amit alig 4 hónap múlva lecseréltek nagy kerekűre, mert szétment a kereke. Mi már nem is próbálkoztunk kiskerekűvel!

Egyik barátnőm most ugyanilyet vett mint amit belinkeltél. Azt mondja nem is gondolta volna, hogy ilyen nehezen tud majd közlekedni vele a rossz utakon, és ráadásul a baba rázkódik a kocsiban ahogy tolja!

Dehát ezt te tudod, mennyire rosszak az utak nálatok.

2013. márc. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ilyen van. Kisvárosban lakok, rossz minőségűek a járdák. Sokszor kínlódás vele. Ha még egyszer dönthetnék, valószínűleg nagy kerekűt választanék.

2013. márc. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekünk elöl közepes, hátul nagy a kereke a babakocsinak. Így jó. [link]

Kiskerekűvel az utca sarokig sem jutnék. Sokkal nehezebb velük közlekedni!

Amúgy nézz szét, van átmenet, nem kell óriás kerék, csak ne legyen kicsi, mert az egy normális járdán oké, amúgy meg nem!

2013. márc. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Pont ezt a kocsit akartam neked javasolni. Nálunk is ilyenek a terepviszonyok mint amit te írtál, és elég jól elboldogultunk vele. Ráadásul aránylag könnyű is, így tömegközlekedni is tudsz vele. Mondjuk nekünk nem a trió van, csak a sima sportkocsi.

De én azért beszereztem egy nagy 3 kerekű Quinny Freestyle-t is használtan, mert azzal azért klasszisokkal jobb és könnyebb minden nap itt sétálni, viszont azzal tömegközlekedni lehetetlen, és a kocsiba is alig fér be, mindent ki kell pakolni hozzá (kis kocsink van).

2013. márc. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Elöl dupla kerék miatt kínlódás lenne vele.


nekem van egy kombi babakocsim az ilyen.

[link]

elöl kisebb kerék hátul nagyobb.

mi kisvárosban lakunk külföldön, mi erdöbe is használjuk, és mind az utpatkákon és mind a boltban vagy erdöben szuper.


aztán mivel ez 12 kg vettünk egy kisebb kocsit az ilyen.

[link]

ez talán egy kicsit jobban ráz, de már volt velünk tengerparton homokban, erdöben és városban, meg midnenhol.

én mindegyiket szeretem.

szerintem amelyiknek elöl 4 kiskereke van az nem a legjobb.

2013. márc. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt a típust választanám. (2. voltam)

2013. márc. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mármint azt akartam javasolni amit belinkeltél a Hauck Shoppert.
2013. márc. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor erről leteszek.
2013. márc. 4. 13:24
 9/9 anonim válasza:

Nekem nem jött be. A Maclaren is akadozik, és hiába köveznek meg érte: a játszótéren is elakad, nem gurul a murván. :(


Ferrari esernyőkocsit ajánlanám, az nem akadt el soha sehol.

2013. márc. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!