Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babák 3-4 hónaposan már...

A babák 3-4 hónaposan már kúsznak-másznak?

Figyelt kérdés

2013. márc. 5. 08:18
1 2
 11/14 frászkarikaborsó ***** válasza:
Háát annyi van hogy kb 2 hós kora óta éjjel a kiságyban irányt változtat, meg vándorol is, de az inkább csak a helyezkedés, vergődés miatt van, nem igazi kúszás. Amúgy szerintem kizárt amit írsz.
2013. márc. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
a kúszás mászást én sem hiszem el, lehet, hogy megfordul, vagy löki magát vmerre, esetleg úgy fordul, hogy a feje helyére kerül a lába stb
2013. márc. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Fiam 4 hónaposan kezdett kúszni,4,5 hónaposan kutyázni,tehát négykézláb volt és hintázott.De mászni csak 1 hónap múlva rá.3 hónaposan meg sem mozdult,csak 1 irányban forgott vagy maximum oldalra.
2013. márc. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az én fiam is kb azokat tudja 4 hónaposan,mint amiket az előző válaszolók írtak,de biztos,hogy vannak olyan gyerekek is akiknél rohamos ütemben történik a mozgásfejlődés.Nem akartam hinni a szememnek,amikor ismerősöm mutatott egy videót,amin az 5 hónapos gyereke teljesen önállóann feláll és ez tuti nem kamu volt,mert a saját szememmel láttam.Ezek után már azt is el tudom képzelni,hogy 3-4 hónaposan kússzon-másszon a baba,bár kétségtelen,hogy ez nem jellemző az ilyen korú gyerekekre.
2013. márc. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!