Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg minden anyuka szerint...

Tényleg minden anyuka szerint az ő gyermeke a legszebb?

Figyelt kérdés
Megpróbálom megfogalmazni mire gondolok pontosan. :D Szóval ugye minden anyukának a saját gyermeke a legszebb, mert az övé, ez természetes. De ha reálisan nézitek a dolgokat, akkor is így látjátok, hogy a ti kicsitek a legszebb?
2013. márc. 5. 09:27
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen :)


Én amúgy korábban kifejezetten csúnyának találtam az újszülötteket. A pár hetes babák már szépek, de nekem a párperces újszülött nem igazán. Próbáltam is magam acélozni a szülésre, hogy nem leszek attól még rossz anya, hogy ha a sajátomat is csúnyának látom, pár hét alatt majd úgyis kikupálódik. Nos, mikor megszületett és ránéztem, elkerekedett szemmel csak annyit bírtam kinyögni, hogy "úristen, de gyönyörű"... Azóta is csodaszép :)


Különben a szépség elég relatív és van benne egy erőteljes érzelmi töltet is; ha szeretsz valakit szépnek látod.


És az én gyerekeim a legeslegszebbek :)

2013. márc. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező, szerintem is elég érdekes, amit anyukád mondogatott. Nem csodálom, ha még most is fáj!

Én is a saját gyerekeimet látom a legszebbnek. Persze mellette tudom, hogy elfogult vagyok, és ezért nem hangoztatom senkinek sem. Van egy ismerősöm, aki mindig mondja, hogy az ő kislánya milyen szép és babszépségversenyre kellene küldeni, meg ilyenek. Tudom, csúnya a kislány fele, amit most írok, de szerintem az a kislány egyáltalán nem szép gyerek. Szóval ez van előttem, és soha nem mondom, hogy szépek a gyerekeim, akinek van szeme, úgyis látja. :-)


Különben a fiamra (idősebb gyerekem) nagyon ritkán mondták idegenek, hogy szép. De a kislányomat nagyon sokszor megbámulják, idegenek rendszerint megállítanak és nézik meg dicsérik, hogy milyen gyönyörű. Egyszer a boltban az egyik eladó a kolléganőit kihívta hátulról a raktárból, hogy nézzék meg milyen szép baba van itt. Szóval azt hiszem ő szubjektíve is nagyon szép gyerek. Persze nekem mindkettő ugyanolyan gyönyörű.

2013. márc. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
89%
Nem láttam még olyan szülőt, aki nem olvadt volna el a saját gyermeke "szépségétől". Dehát ez a természetes, a szülőnek mindig is szép lesz a gyereke (mert a sajátja), akkor is, ha holdvilágképű, elálló fülű, kancsal :)
2013. márc. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
50%
szubjektíve helyett természetesen objektíve
2013. márc. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
77%
Ez természetes,hogy mindenkinek a legszebb a saját gyermeke.Az enyémmel én is szoktam dicsekedni.
2013. márc. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva az első pár hétben egyáltalán nem tartottam szépnek a lányom. Nem is volt az. De, ahogy kezd kikupálódni, szépül. De van sok szebb is, de ők nem érdekelnek. :)
2013. márc. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
87%

Mikor megszületett, az volt az első mondatom, hogy ÚÚristen, milyen kis csúnyácska, ugye nem marad ilyen?

De kikupálódott.

2013. márc. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
20%
De most gondoljatok már bele MINDENKI azt írja hogy igen az ő gyereke TÉNYLEG szép meg valóban szép, mert mások is mondják....és ennyi szép ember van akkor ezekszerint?:))) Eleve ellentmondás az egész...
2013. márc. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
85%
:) Igen!!! És ez így van rendjén!!!
2013. márc. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
77%
Nyilván nekem a fiam a legszebb, de meglátom azt is, ha egy másik baba szép.
2013. márc. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!