Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg minden anyuka szerint...

Tényleg minden anyuka szerint az ő gyermeke a legszebb?

Figyelt kérdés
Megpróbálom megfogalmazni mire gondolok pontosan. :D Szóval ugye minden anyukának a saját gyermeke a legszebb, mert az övé, ez természetes. De ha reálisan nézitek a dolgokat, akkor is így látjátok, hogy a ti kicsitek a legszebb?
2013. márc. 5. 09:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%
Nekem mindenképpen az én kislányom a legszebb.És szerintem ezzel a legtöbb anyuka így van.
2013. márc. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
86%
Én az enyémet látom a leggyönyörűbbnek, de látom azt is hogy van egy-két baba aki hasonlóan nagyon szép!
2013. márc. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%
Nekem az enyémek a legszebbek. De ha ésszel gondolkodom (amit ugye nem tudok anyaként :D) akkor látom, hogy van nála szebb gyerek - és nála csúnyább is. A szépség nagyon relatív, mivel őket a szívemmel is nézem, mindig szebbek lesznek mindenkinél:)
2013. márc. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
72%
Egyértelműen az én kisfiam a legszebb :)))))
2013. márc. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
75%
#4 nem, nem ... az enyém :)
2013. márc. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
75%
Az a helyzet, hogy nekem valóban gyönyörű kisfiam van :) De tényleg. Látom, hogy vannak még nagyon szép gyerekek. Ha kicsit csúnyácska lenne, szerintem akkor azt is észlelném, bár nekem biztos akkor is szép lenne :)
2013. márc. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
80%

Nem. Én ezt sose értettem, számomra nyilván ők a legcsodálatosabb gyerekek, de attól hogy az anyjuk vagyok nem vakultam meg, a szépérzékem se változott, és látom hogy vannak náluk szebb gyerekek és akkor mi van.

Attól még imádom őket ők az életeim és ezt természetesen sosem fogom nekik mondani, attól még nem vakultam meg:)

2013. márc. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
85%
Láttam már nagyon szép babákat. És ezt nem is szoktam titkolni. Ha nem kifejezetten szép (egyébként az :) )nekem akkor is a sajátom legszebb, mert őt szeretem, ő az én "vérem". Ha 3 lába lenne, akkor is ő lenne a legszebb. Ez ilyen, realitás ide vagy oda.
2013. márc. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
86%
nekem a sajátom a legszebb, sztem mkinek. de az én fiam tényleg nagyon szép, mindenki mondja rajtam kívül is :) de ettől még látom, hogy vannak rajta kívül is nagyon szép gyerekek.
2013. márc. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Engem nagyon érdekel, hogyan vélekednek erről az anyukák. Van egy rokonom, imádja a kislányát, mindig mindenben agyon dicséri. Múltkor az oviban volt előadás, amit a gyerekek tartottak, apuka mondta is, hogy az ő kislányuk a legszebb ott, meg a legügyesebb. Anyuka erre azt mondta, hogy hát a legügyesebb nem ő volt és megkockáztatja, hogy a legszebb sem, mert volt egy kislány aki gyönyörű volt. Nagyon meglepődtem, persze tudom, hogy ettől őt imádja a legjobban a világon.

Az én anyám sosem mondta nekem hogy én szép vagyok, idegenek mindig odáig voltak értem, hogy ilyen gyönyörű gyereket még nem láttak, de anyukám sosem felejtette el megjegyezni ha látott egy szebb gyereket nálam. Mondjuk ezt sem gondolom normálisnak.

Várok még válaszokat, ti hogyan vélekedtek. :)

2013. márc. 5. 09:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!