Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős kortól adhatok...

Taticsa kérdése:

Mennyi idős kortól adhatok Kubut (a kis üvegeset) a kisfiamnak?

Figyelt kérdés
Most 5 hós, és a neki készített bébi italokat nem issza.
2013. márc. 5. 10:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Én másfél évesen adtam először ilyet a gyerekeimnek.

Nem baj ha nem issza, esetleg főzz neki 100% gyümölcsteát vagy babateát.

Esetleg 100% almalét adhatsz neki, ami nem bébiital. Pl. Happy Day. De te is adhatsz neki almának a levét, igazi almából, lehet az jobban ízlene neki.

2013. márc. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Ő még olyan picike, gondolom mostanában kezdted a hozzátáplálást is. Én biztos nem mérgezném ilyen sűrítményből készített cukros kotyvalékokkal. Jól néz ki az üvege, meg marha nagy a felhajtás körülötte, de nézd meg mit is tartalmaz, mennyi felesleges anyag van benne, amire egy ilyen pici babának semmi szüksége. Én túl sok gyümölcslevet sem adnék még ilyen picinek, hiszen eltelíti, savat is csinálhat, szóval csak mértékkel, ha szomjas, kapjon forralt vizet, vagy nagyon világosra készített baba teát.
2013. márc. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
az én kisfiam (9 hónapos) szinte csak a tápot issza meg, babateát, bébi gyümölcslevet alig, de kitartóan próbálkozom :)
2013. márc. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
1 éves a lányom! Még eszembe se jutott Kubut adni! Majd talán 3-4évesen! MInek a szervezetét szétküldeni!? Adj neki babateát, bio szörpöt, vizet, gyümölcs levet (100%-osat higítva vízzel)!!!! A Kubut pedig még jó sokáig felejtsd el!
2013. márc. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ne adj neki! Rengeteg cukorbeteg kisgyerek van pont azért, mert már csecsemő korban tönkreteszik az anyagcseréjét ezekkel az egészségtelen, agyoncukrozott üdítőkkel, amire amúgy a kis szervezetének semmi szüksége nincs.

Inkább igyon vizet vagy natúr teát, minthogy aztán 80 évig szurizza magát meg diétázzon a sok cukor miatt.

2013. márc. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Soha, tömény cukor az egész, nagyon egészségtelen.
2013. márc. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mitől különb a 100% gyümölcslé hígítva mint a direkt kicsiknek készített ital?

Ezt a baromságot...

Kubu:Különlegessége, hogy hozzáadott cukor nélkül készül, az ital édességét a gyümölcsökben lévő természetes cukrok biztosítják, amelyek egyenletesebben biztosítják az energiát szervezetünk számára.Nem tartalmaz sem tartósító szert sem mesterséges színezéket.

Szemben a bolti 100% gyümölcslevekkel...

Keresd esetleg a családellátó oldalt ,ha igazi gyümölcsöt szeretnél,vagy facsarj+reszelj ,bár ezek még megterhelik hígítva is a babapocit.

2013. márc. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én gyümölcslét sem adok. Vizet meg max teát iszik, természetesen cukor nélkül.
2013. márc. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A gyümölcsökben lévő természetes cukrot fruktóznak hívják, amit ilyen pici szervezet sokszor nem tolerál, erős hasfájást, hasgörcsöt tud okozni.
2013. márc. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!