Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye nem lesz baja a kisfiamna...

Ugye nem lesz baja a kisfiamnak? Leesett az ágyról. SOS!

Figyelt kérdés
Most anyukámat várom hogy bemenjünk az ügyeletre megnézetni. Rettenetesen érzem magam, tegnap beszélgettünk róla hogy most már nagyon oda kell figyelni rá, mert sajtkukac. Erre tessék, ma reggel megcsináltam. Akinek esett le a babája valahonnan hogy érezte magát? Mert én rettenetesen. El sem merem mondani a férjemnek, mert tudom hogy jogosan le fog cseszni hogy miért nem figyeltem oda.
2013. márc. 2. 07:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
NYUGI! Mennyi idős? Hogyan esett?
2013. márc. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%

A fiam kettőnk közül esett le az ágyról, a mai napig ne tudjuk hogyan, mindketten rá figyeltünk, mégis katapultálta magát, olyan gyorsan, hogy el sem tudtuk kapni. Ekkor volt 6 hónapos.

Semmi baja nem lett. NYugodtan vidd el dokihoz, nézzék meg, de összességében ha egyből sírt, meg tudtad nyugtatni, nem lett aluszékony, nem hányt, és jókedélyű továbbra is, akkor biztos nincsen baj.


Ne érezd magad rettenetesen, még lesz ezernyi ilyen apróbb baleset, ezentúl tedd le a földre, ott is el tud közlekedni, és onnan nem esik lejjebb :) NYugi, a gyerekek nagyon jól vannak összerakva, pont amiatt, hogy az elején esnek kelnek, hatalmasakat.


MAjd a doki megnyugtat.

2013. márc. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
A kisfiam is 6 hónapos. A mi ágyunkon feküdt, minden reggel oda teszem. És egy pillanatra hátat fordítottam neki, éppen levettem a szekrényéről a ruháját és csak a koppanásra lettem figyelmes. A hátára esett és attól félek hogy a feje koppant. Egyből elkezdett sírni, nehezebben nyugtattam meg mint általában, de jobban is sírt mint szokott. Vissza ültünk az ágyba, és látszólag semmi baja nincs, mozog, forgolódik, mosolyog ha csinálok valamit, de attól félek hogy lehet agyrázkódása van. Nagyon nagyot koppant. :(
2013. márc. 2. 07:49
 4/17 anonim ***** válasza:
73%

Ne idegeskedj, az én 5 hónapos fiam egy hete esett le az ágyról:(

Van egy 2 éves lánykám és felvisított én megijedtem és odarohantam hozzá, abban a tized másodpercben a fiam gondolt egyet és lebukfencezett az ágyról, csak a koppanást és az ordítást hallottam... Hát a szívem is megállt, azt sem tudtam hová kapjak mert közben a lánykám is ordított:(


Szerencse, hogy ilyen vastag shaggy szőnyegre esett, sírt pár percig annyira, hogy megrémültem, de aztán lenyugodott és vigyorgott tovább. Figyelgettem én is, hogy nem e szédül vagy hány vagy aluszékonyabb, de semmi gond nem volt.


Ne aggódj, biztos jól van a te babád is, de ha úgy érzed jobb megmutatni egy orvosnak, vidd el

2013. márc. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%
MÁsodik vagyok, az én fiam fejjel előre esett le az ágyról, úgyhogy biztosan koppant a buksija, mert arra érkezett :) Már 3 és fél éves, és kutya baja, pedig nagyon sok meredek balesete volt (és nem is a mi figyelmetlenségünkből) :)
2013. márc. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom, hogy van-e olyan kisbaba aki ezen nem megy keresztül legalább egyszer. Remélem nem lesz semmi baj, majd légyszi azért írd meg, hogy minden rendben volt-e.
2013. márc. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást, nagyon rendesek vagytok! Megnézték a Heim Pálban, röngtenen is, szerencsére minden rendben van, nincs elváltozás. Figyelgetni kell, ha bármi furcsa akkor vissza kell jönni.
2013. márc. 2. 09:19
 8/17 anonim ***** válasza:
63%

nálunk az a szokás hogy befektetik 3 napra (72) órára a babákat megfigyelésre,nem engedi el őket,egyébként azt mondják ilyenkor hogy attól hogy épp akkor nem látszik semmi baja,attól még 1-2-3 nap múlva lehet..mondjuk egy vérrög valahol keletkezhet,milyen megnyugtató MI?

nekem ezt mondták a dokik,nekem is leesett már a babám csak épp a pelenkázóról..hát sajnos ez van,pontosabban összecsuklott a pelenkázó a feje nem koppant mert vastag szőnyeg van és parketta..de bent fogták,szerencsére nem lett baja

hát még lesz egy két ilyen eset..

2013. márc. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
60%
Nekem is pont 3 nappal ezelőtt gurult le a 6 hónapos kisfiam az ágyról. Ott álltam mellette, csak egy pillanatra néztem másfelé, hogy felkapcsoljam az éjjeliszekrényen a kislámpát. Szerencsére nem koppant nagyot , mert a lábam ott volt az ágy mellett és az feltartotta, meg az ágyunk is elég alacsony. Picit sírt, de szinte rögtön megnyugodott, amit felvettem. Azóta is figyelgetem, de semmi változást nem látok rajta, jókedvű, mozgékony. Hát mit mondjak, azóta is szörnyen érzem magam miatta...
2013. márc. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm, mindenkinek ment a zöld kéz!


Utolsó: hát igen.. ez az az eset amikor rájövünk hogy bizony nem lehet örökkön örökké a szemünk a gyereken. Ne érezd magad rosszul, nem a te hibád. De azért reméljük a legjobbakat és több ilyen nem lesz! :(

2013. márc. 2. 10:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!