Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most kezdem el kisfiamnak a...

Most kezdem el kisfiamnak a glutént bevezetni. Válaszolnátok? Többi lent

Figyelt kérdés

Gasztrós doki javasolta a Milumil 7 gabonás pépet.

Csak elfelejtettem megkérdezni,hogy mennyit rakhatok a kajájába először,hogy ne legyen baja tőle ( egy teáskanál?)...meg hogy mikor emelhetem neki az adagot?

Vagy rajta van a dobozán? Délután fogom megvenni.

Köszi a válaszokat


2013. febr. 25. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy kiskanállal rakhatsz bele nyugodtan, én egészen addig így csináltam, amíg be nem töltötte a 6 hónapot (5 hónaposan kezdtem bevezetni), és már nem kaphatott gluténos dolgokat, onnantól kapott egész adag pépet is akár..
2013. febr. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elvileg napi fél háztartási kekszet kellene adni. Persze lehet mást is, én is a 7 gabonással kezdtem, csak, hogy lásd a mennyiséget. Szerintem eleinte 1mokkás kanál.

Ami miatt viszont nem olyan jó a 7 gabonás pép, hogy ha esetleg érzékeny rá a fiad, nem tudod melyik gabona félére az, mert 7 fajta van benne.

2013. febr. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem a gyerekdoki azt javasolta a glutén bevezetésénél, hogy naponta egy kávéskanál darált háztartási kekszet keverjek a gyümölcsbe, rízspépjébe.

azóta is szoktam azzal dúsítani (édesíteni) a reszelt almát, vagy a joghurtot, kefírt azzal adom neki uszira.


..és igen, érdemes a gabonaféléket egyesével bevezetni.

2013. febr. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 frászkarikaborsó ***** válasza:
39%
nemazéééé, de a darált háztartási keksz tele van cukorral meg adalékanyagokkal, akkor már inkább vizes kifli végét adjátok a babának, még mindig jobb.
2013. febr. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!