Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lett az én jóevő kislányomm...

Mi lett az én jóevő kislányommal? Miért nem akar enni?

Figyelt kérdés
11 hónapos kislányom napok óta nem akar rendesen enni. Eddig nagyon jó étvágyú baba volt, születésétől kezdve. Gyümölcsökből, főzelékekből mindegy volt mit adtam, mindent megevett kivétel nélkül. Pár napja semmit nem akar megenni, csak úgy ha játszok vele, bohóckodok evés közben, vagy énekelek. Tápszert sem akarja megenni. Ma reggel pl. 3 részletben itta meg a tápszert nagy küzködések között, tízóraira csak egy negyed banánt tudtam megetetni vele (máskor egy egészet megevett). Ebédre paradicsomos krumplit volt csirkehússal, azt sem akarta enni, csak úgy hogy elteretltem a figyelmét. Lehet hogy a foga miatt? Lent van 4 neki, fent még csak 3, a jobb oldali oldalsó metsző még nem bújt ki, pedig a párja már lassan 1 hónapja kint van, és a szemfogaknál is elég duzzadtnak látom az ínyét. Tanácstalan vagyok hogy mi lehet a baja, amúgy nem úgy néz ki mintha beteg lenne.
2013. márc. 5. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet a foga.
2013. márc. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínű a foga fáj.Igyon eleget,és majd fog enni,ha áttörtek azok a fránya fogak.
2013. márc. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát igen én is a fogra tudok csak gondolni, hogy amiatt van. Tegnap pl. egész jó étvággyal evett, ma meg már megint nem :(

Eddig egyik fogánál sem volt ilyen, remélem hamar kibújik neki.

2013. márc. 5. 13:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne izgulj rajta, valószűleg a foga, vagy az is lehet, hogy egy picit a torka fájhat. Az én lányom nem túl jó evő volt 1 éves koráig, most 14 hónapos lesz, és most szinte mindent megeszik. De most is, és régebben is voltak hullámok, amikor néhány napig nem eszik tápszeren kívül semmit, utána viszont minden visszatér a normális kerékvágásba.
2013. márc. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!