Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek is felelőtlen...

Szerintetek is felelőtlen anya vagyok?

Figyelt kérdés
11 hónapos babámmal havi mérésen voltunk múlthéten a védőnőnél. Már jöttünk el, és felöltöztettem a kicsit, fent ült a vetkőztetőn, én meg vettem fel a kabátomat, és egyszercsak gondolt egyet és hanyatt vágta magát. Kicsit megütötte a fejét. Erre pár anyuka olyan furán nézett rám, és összesúgtak mögöttem ahogy jöttem el. Ma már visszahallottam hogy milyen felelőtlen vagyok, hogy nem figyelek eléggé a gyerekemre. Nem is gondoltam volna hogy így hanyatt dobja magát hirtelen. 6 hónapos kora óta megül egyedül, és mostmár egyedül jár. Tényleg felelőtlen vagyok, és mindenki más olyan szuper anyuka?
2013. márc. 5. 13:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Másnak minimum 3 keze van, hogy amíg a kabátot veszi felfelé, aközben is tartja egy kézzel a kicsit? Tehát válaszolva a kérdésedre, ez előfordul mással is. Nem vagy felelőtlen.
2013. márc. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Nem vagy felelőtlen. Nyilván a gyerek abba volt hogy hátra tud dőlni mert van ott ami megtartja csak nagy volt a lendület, ez nem gond előfordul az ilyen, ha nem lett baja akkor hát istenem.
2013. márc. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%

Akkor lettél volna felelőtlen, ha nem viszed el a vizsgálatra, vagy ha véletlen ott hagyod szegény gyereket, te meg vígan hazamész. :)

Nyugi, balesetek vannak. A gyerekek gyorsan cselekednek és pikk-pakk megvan a baj, a lehető legfelelősségteljesebb anyuci esetében is...

2013. márc. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
hát, nekem a 4 hós kislányom kiesett a kezemből, mert kicsúszott a hálózsákból. Elvittem kórházba megnézték és semmi baja nem lett. Nekem is mondták, hogy vannak balesetek és ne csináljak gondot ebből lesz még rosszabb is sajnos. Egy percig nem érzetem, hogy felelőtlen lettem volna. Te sem voltál az, vannak ilyen balesetek ezeket nem lehet kivédeni.
2013. márc. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%

Nem vagy felelötlen, de azért tanultál valamit, hogy egy pillanatra sem hagyjuk a gyereket a pelenkázón.

Simán elöre is vethette volna magát.


11 hós, ahogy írod mozgékony baba, egyetlen pillanat alatt tud levetödni a pelenkázórol.


elsö lányom sehonnan sem esett le, mindig nagyon figyeltem rá. ahogy most másodikra sem. 8 hós. ha le kell hajolnom a pelenkázó mellett akkor tartom a kezemet rajta, ha csak a szekrényhez kell mennem kikapni valamit felkapom és öt is viszem. még kakás seggel is.


szerintem ne törödj ki mit mond, de mindenképpen tanulj ebböl és legközelebb egy pillanatra se állj el mellölle.


ha olvasod ezt az oldalt napi 2x van kérdés, hogy leesett a babám ninnen meg onnan, na ök is csak a kabátot vették fel.

2013. márc. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Egyébként egy pillanatra sem léptem el a pelenkázótól, mert ott álltam előtte és úgy vettem fel a kabátot, és lefelé semmiképp nem tudott volna esni.
2013. márc. 5. 14:13
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Tanúltál belöle, legközelebb jobban figyelsz rá!

Nem szabad megbízni a gyerekben, mert sosem tudni mire képes!

2013. márc. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ezt szerintem minden gyerek eljátsza egyszer kétszer, enyém is megcisnálta aztán megtanulja, hogy nem jó dolog.
2013. márc. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

5-s vagyok.


na így már más. ha elöre nem tudott volna leesni, akkor meg kapják be.

nekem a 8 hósom állandóan beveri a fejét, és ez nem nagyon zavar, az elsö lányom is ezt tette, ahogy felül, feláll el is esik.

lényeg hogy magasról való leesést kell megakadályozni.

2013. márc. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy! Múltkor a metron utazott egy nagypapa és a kb. 4 éves unoka. A gyerek folyamatosan viháncolt, nem maradt nyugton az ülésen, nagypapa próbálta csitítani és az egyik mozdulatnál valahogy a gyerek hátra vágta magát és akkorát koppant a feje, hogy szinte nekem fájt. De mivel a jelenetet végignéztem, egyértelmű volt, hogy véletlen baleset volt, mégis voltak akik csúnyán néztek a papára.
2013. márc. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!