Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha most a babám 71cm, és...

Ha most a babám 71cm, és 74-es ruhákat adok rá, akkor nyáron már nem lesz rá jó a 74-es ugye?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem,mert most nézegetek neki nyárra pólókat,de nem merem neki megvenni,sztem akkora már a 80-as méret kell.Nem?Szerintetek?6,5hónapos
2013. márc. 5. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem sem lesz már jó.ugyanebben a dilemmában vagyok, csak 5 hónapos a lányom, de én is 80asakat veszek nyárra
2013. márc. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is leginkább már 74esek hord a lányom.Most töltötte az 5.hónapot.Inkább nagyobbakat vegyél,bár ha csak 71,akkor nyárra is lehet csak 74 lesz,de nem lóg annyira egy 80-as szóval jobb az.
2013. márc. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az én kisfiam 3,5 hónapos,62 cm hosszú baba és nem jók rá már a 68-as ruhák, 74-es kell..szóval érdemesebb nagyobbat venni mert ez csalóka
2013. márc. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát ezt így nagyon nehéz előre megjósolni mondjuk pólóból nem baj ha esetleg kicsit nagyobb is rá tehát 80ast vennék. De amúgy nekem a lányom pl. 3.5 hónaposan volt 71 cm, 74 es ruhákat hordott, de onnantól úgy lelassult hogy 3.5 hós korától 1 éves kora utánig a 74 eseket hordta! Csak utána váltottunk 80 asra. Szóval mivel ő decemberi ezért egész tavasszal nyáron 74est hordott.

De a kisfiammal is úgy volt hogy bár ő átlagosan fejlődött, olyan 7-8 hónaposan kezdte el hordani a 74 est és csak 14-15 hónaposan váltottunk a 80asra.

2013. márc. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kisfiam 8 hónapos kora óta hordja a 74-es ruhákat és most 13 hónapos de még mindig van amelyik jó neki.
2013. márc. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
74-est 7 hosan kezdte hordani, most 16hos, most tettem felre, mert mar nehez volt bekapcsolni, nehez igy megmondani mekkora fog kelleni, de nyaron talan nem gond ha egy kicsit bovebb
2013. márc. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!