Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 éves kisfiú mekkora ruhát...

4 éves kisfiú mekkora ruhát hord? Most 3 évesen kezdtük el a 104-es ruhákat, jövő nyáron 110-es kell majd elvileg?

Figyelt kérdés
2011. okt. 8. 13:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen,kb.110-es kell majd.Az én kisfiam májusban volt 3 éves(akkor volt 100 cm,18 kg),most kezdte a 104-es cuccokat hordani.Az biztos,hogy ez a méret még nyáron is jó lesz neki.Idén is így volt.Tavaly ősszel kezdte hordani a 98-as ruhákat,és idén szeptemberig jó volt rá.
2011. okt. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem kor függő. Az én fiam 3 évesen kezdett el 98-as ruhát hordani, 3,5 évesen (most) 116-ost hord, és folyamatosan szemmel láthatóan nő mint a gomba... szerintem karácsonyig még egy ruhaméretet növünk :-) Ezzel szemben a nagyobbik fiam most lesz 9 éves, és még mindig 122-es ruhát hord... már legalább egy éve folyamatosan. Lassan a 3,5 éves beéri... :-) Igaz, hogy a nagy fiam "kicsi", a középső pedig "hatalmas" :-D
2011. okt. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!