Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogy furdetitek a babátokat...

Ti hogy furdetitek a babátokat, ha még nem tud ulni, de a kiskádat hamarosan kinovi?

Figyelt kérdés
van egy nagy kàdba rakhato ulokéje,de nem szeretném abba rakni,amig nem ul magàtol,hisz az is ultetésnek szàmit és gondolom nem jo a gerincének?!
2013. márc. 5. 21:49
 1/9 anonim ***** válasza:
megtámasztottam a hátát olyan babáknak való kádba tehető szivaccsal.és gyakorlatilag olyan pózban ült,mint a hordozóban vagy pihenőszékben.
2013. márc. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

5 hónaposan nőtte ki a lányom a kiskádat, persze ülni még nem tudott. A nagykádba vettünk neki biztonsági fürdetőszivacsot, ilyet:

[link]


Teljesen zökkenőmentesen ment az átszoktatás is, szerintem nagy biztonságot ad nekik...

2013. márc. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Jah, és ugyanúgy fekve fürdettem persze a nagykádban a szivacson, imádta, teljesen lelazult, hogy kényelmesen elheverhetett rajta, és nem kellett nyomorogni a kiskádban. Aztán persze amikor felült, onnantól művészet lefektetni míg mondjuk megmosom a haját :)))

2. voltam

2013. márc. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

én a fenti szivacsot már születése óta használom.

imádja!!!!

2013. márc. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én vettem ilyen szivacsot (maci alakú, kb. 1500Ft) amit a kádba be kell rakni, arra a gyereket és zuhanyzás! Én ezt használtam 1hótól addig míg nem ült fel! IMÁDTA a lányom!
2013. márc. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Jaj, mi sok mindent kiprobaltunk, mire meglett a megoldas.

Nagyon hamar kinotte a kiskadat, es igy amig nem ult, ki kellett talalnunk valamit. Kiprobaltuk eloszor, hogy tartjuk, aztan vettunk szivacsot, amire a fel teste rafekudhatett, hogy kicsit szabadabban mozogjon. De folyton oldalra forditotta a fejet es nyelte a vizet. Vettunk olyan parnacskat, ami ugyanakkora volt, mint a szivacs, csak hungarocel golyocskak voltak benne es lebegett, de abba meg mindig oldalra forditatta a fejet. Vettunk a kadba csuszasgatlot, hogy ne sullyedjen el annyira a szivacs. Aztan vettunk muanyag uloke feleseget, amibe tulajdonkeppen fekudt, mire ezeket vegigjatszottuk, addigra szerencsere megtanult ulni. Vettunk neki olyan kis szeket, ami tartja egy kicsit. Nem sokaig hasznaltuk azt se, mert nem szerette.

Az ido oldotta meg a problemat.

2013. márc. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Babámnak is hasonló szivacsa van, mint a 2-es válaszolónak, csak rózsaszínben :)! Tényleg nagyon jó! Könnyű rajta őt fürdetni! Kislányom 7 hónapos, de még simán elfér a kis kádban!
2013. márc. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jaj de jó én is fogok ilyet venni,ugyanisa lánykámat egyedül amikor apa délutános lehetetlen egyedül fürdetni,mert 7,5 hós és 9kg ,rugdos össze vissza,és kijön a víz a kádból.üdv
2013. márc. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amúgy mindenhol lehet ezt venni, tegnap Auchan-ben vettem, de igen borsos most, 1599 volt! Ha akciós, akkor 1190 szokott lenni :( Tesziben is van.
2013. márc. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!