Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortol lehet a babat Inglesi...

Emianya kérdése:

Mikortol lehet a babat Inglesina etetöszekben etetni? Merthogy dönthetö az egesz üles. Nem csak a tamlaja.

Figyelt kérdés
2013. márc. 5. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt hiszem,a fiam fél éves volt, amikor "kinőtte" a pihenőszéket, utána dönthető etetőszékbe tettük.
2013. márc. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem sokáig fogod döntögetni!kb 6 hós korától ülni fog és hiába döntöd úgyis felül.Onnantól ültetheted amikortól ül.
2013. márc. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy bloom etetőszékem van ami szintén dönthető. Ehez volt egy szűkítő is amivel újszülőtt kortól bele lehetett tenni a kicsit. Az elején csak akkor volt benne amíg mi ettünk és így kényelmesen az asztlunk mellett pihenhetett az asztallal egy magasságban. Viszont később 4 hónapos kóstoltatásnál és evésnél már egy kicsit meg is volt döntve és abban evett. Mivel ekkor a fejét tartotta és elég nagy baba is volt így már kivettem a szűkítőt. Ennek eléggé kerekaz ülése mint egy hordozónak. Úgy emlékszem az inglesinának is hasonló, mert az is megtetszett meg a chiconak volt még egy, de végül a bloom fresco nyert a páromnál és ez utána bárszék is sokáig a gyereknek és hasonló stílusú bárszékeink vannak. Szóval eléggé praktikusak és azért is dönthetőek, hogy a kezdetektől beletehesd. De a dobozán fel is volt tüntetne hogy újszülőtt kortól. Nézd meg a dobozon vagy leírásban!. Szerintem hasonló módon dönthető mint a miénk mert ott is az egészet kell ledönteni egy kar segítségével. Nálunk sokszor evés után délutánonként elaludt a picurkám és ledöntöttem, odagurítottam a teraszajtónkhoz és kinyitottam amikor jó idő volt és friss levegő is érhette mintha babakocsiban lenne. Az egész ülés egyébként ennél pont memóriahabos. Szóval simán bele lehetett tenni.
2013. márc. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a valaszokat!
2013. márc. 6. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!