Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lány babám egy hónapos most...

Lány babám egy hónapos most 3,7kg és 52cm. Amikor megszületett 2850g volt és 52cm. Kell e aggodnom, h csak hizott és nem nőtt?

Figyelt kérdés

2013. márc. 6. 07:07
 1/7 anonim ***** válasza:
nem kell aggódjál,mert nem ugyanúgy mérted le,ahogy ők.Lehet nem volt csak 49 centi,amikor gyorsan lemérték,és akkor nőtt három centit.De ez csak egy példa volt.Majd egy hónap múlva már reálisabb képet kaphatsz,mert akkor a saját mérésedhez lesz viszonyítási alapod.
2013. márc. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nőtt, csak nagyon nehéz őket lemérni, mert ficánkolnak. :) Pár centit bármikor tévedhetnek, főleg, hogy ezt a 2 értéket 2 különböző helyen mérték.
2013. márc. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
gyerekorvos mért mindent. lehet a korházban mértek máshogy, mert ott kapkodás volt
2013. márc. 6. 07:12
 4/7 anonim ***** válasza:
A hosszmérés így-is, úgy-is pontatlan ilyen pici korban. Biztos vagyok benne, hogy nőtt hosszra is, csak talán az első mérésnél fölfele, most pedig lefele tévedtek
2013. márc. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az én lányom elvileg 52 cm-vel született. Mikor elvittem az 1 hónapos vizsgálatra, a védőnő 51 cm-nek mérte. Többször is lemértük, és valóban nem volt több 51 cm-nél. Azt mondta a védőnő, hogy valószínű a kórházban mérték el születésekor, és nem volt 52 cm.

Lehet hogy nálatok is ilyesmi történhetett, de biztosan nőtt a te kislányod is!

2013. márc. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nálunk is úgy alakult, hogy az 54 cm-el született kislányom az egy hós státuszon 53,5 cm-t mért a védőnő. De nekem mondta is, hogy nem kell megijedni, ez gyakori dolog, mert a kórházban máshogy mérik a babákat. A két hós státuszon már 57 centi volt a lányom!:-)

Üdv, egy 5 hós csajszi anyuja

2013. márc. 7. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm. csak elsőre olyan fura volt. mondta az orvos is mert voltunk tegnap tápszerért hogy a kórházban csak végigrohannak a gyerekeken
2013. márc. 7. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!