Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek megváltozott a kapcsola...

Nektek megváltozott a kapcsolat az anyóssal miután megszületett a baba? Rábíznátok a kicsit?

Figyelt kérdés
2013. febr. 13. 15:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Pozitív irányba változott a kapcsolatunk, a gyerekek előtt "csak" a párom anyukája volt, de már a gyerekeim nagymamája, rengeteg segítséget kapok tőle. Bármikor rá lehet bízni a gyerkőcöket.
2013. febr. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Pozitív irányban.Mindig jóban voltunk,de most,hogy baba van sokkal többet találkozunk,bensőségesebb lett a kapcsolatunk,nagyon szeretem:) Már nem "csak" a férjem anyukája,hanem az én kislányom nagyanyja is,és szerintem ő is úgy van vele,hogy nem egy nő vagyok,aki el van egy ideig a fiával,hanem a fiának felesége,és a fia gyerekének az anyja.

És igen rábízom a kicsit,ő pedig nagyon szívesen vigyáz rá,élvezi a babázást,akárcsak apósom:)

2013. febr. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Jó neked első.Én most a párperce arra rohantam be a szobába,hogy anyósom mellett ordít a gyerek.Lesheti mikor bízom rá legközelebb.
2013. febr. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
irigylem azt, akinek ilyen a kapcsolata az anyósával. Nekem nem változott, ugyanolyan szar gyereke előtt, mint után... És nem bíznám rá a gyereket, mert semmi kapcsolata vele...
2013. febr. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk inkább negatív irányba ment el a dolog. Egy percre sem bíznám rá, hisz magától még kezet mosni sem képes ha hozzányúl és a gyerek ordít nála.
2013. febr. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nálunk is pozitív irányba változott, mióta megvan a fiunk. Mondjuk azelőtt sem volt rossz kapcsolatunk.

Már többször rábíztam a fiamat, csecsemőkorában is, baba korában és most ovis korában is. Semmi gond nem volt még eddig.

2013. febr. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%

Igen, megváltozott. Még jobban kell álszenteskednem, a családi béke miatt..:-(((

Rábízom a lányomat, mert nincs más lehetőségem, de nem szívesen teszem. De mindentől függetlenül hálás vagyok neki, hogy segít.

2013. febr. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia!Én nagyon szeretem anyósom nagyon kedves és jó asszony.De sajna a gyerekeket nem lehet rábízni:-(
2013. febr. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal rosszabb lett :( Gyerek előtt sem volt túl szoros a kapcsolat, de tulajdonképpen jóban voltunk, jókat beszélgettünk.

Na, amióta megvan a gyerek, azóta folyamatosan csepül, szerinte ugyanis semmit nem csinálok jól. Amiket meg én kérek, azokat direkt nem csinálja meg, sok ilyen van, de ami igazán kiverte a biztosítékot az ez: csak minimális biztonságot kértem, hogy a vegyszereket pakolja el (az előszobában tartja, hozzáférhetően) - szerinte ez hülyeség, meg kell tanítani a gyereket, hogy ne igyon bele; a gyerek most 2 éves, minden érdekli. Legközelebb megyünk, na, mi van az előszoba sarkában _kupak nélkül_, na mi? Hát persze, egy kis háztartási sósav... Nem szóltam egy szót sem, nem akartam vitát, csak rácsavartam a kupakját és feltettem a mosdóhoz, azt nem éri el a gyerek. Erre totál felfortyant, letekerte a kupakot és visszatette a földre, majd jól lehordott, hogy milyen nevelés az, hogy annyit sem tudok megtanítani a gyereknek, hogy ne igyon bele mindenbe.

Nos, ezek után nem hagyom vele kettesben...

2013. febr. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

utolsónak:

Jééézusom...nekem is gáz anósom, már fentebb írtam, de a tiéd nem semmi...

Ez már háború...:-((

Nálunk is érik, hasonló dolgok miatt...

2013. febr. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!