Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, hogy 7 hónapos...

Mit csináljak, hogy 7 hónapos babám megszeresse újra a babakocsit?

Figyelt kérdés
Kedves anyukák! Segítsetek nekem ebben, mert megőrülök, hogy bent kell lennünk reggeltől estig. Kisbabám egész télen pár nap kivételével kint aludt minden délután. Amióta már másképpen alszik, illetve mióta már forog mindenfelé, azóta már alig bír ki 10 percet is a kocsiban. azt hozzá kell tennem, hogy nem bírja elviselni az öltöztetést sem, a sapkát gyűlöli, amikor pedig takaró kerül a lábára, hogy azért mégse fázzon, egyenesen tolja magát lefelé a kocsiban. Olyan kis idegzsába, hogy nem lehet csak pár métert menni vele, de visszafelé már rohanunk haza, mert eszeveszetten sír. Ha kiveszem rendben van egy darabig és sétálgatunk, de azt se sokáig bírja. Sírva tudnék fakadni, amikor száz ágra süt a nap, mi meg bent vagyunk és látom, hogy mások vígan sétálgatnak kint. Mit tegyek? Ez fog változni? Valakinél volt már ilyen?

2013. márc. 6. 09:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Erre en is kivancsi vagyok. 3 honaposom utalja. A sapka felvetelkor ordit es a babakocsiban is. Ennek ellenere kiviszem es cumit nyomok a szajaba. Muszaj levegoznie...
2013. márc. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nálunk már a cumi sem segít.
2013. márc. 6. 09:55
 3/10 liony20 ***** válasza:
próbálj játékokat rakni lógatni a babakocsira ha tudsz hátha elfoglalja magát és rakd overálba és rá egy kis cipőcskét a lábára hátha a takaró is zavarja... és párszor állj meg vele egy kis bokornál és rázd meg és kezdj el neki magyarázni meg engedd neki hogy megfogja.. ha nem köti le semmi akkor nem tudom...
2013. márc. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáld meg azt, hogy ne aludni vidd ki, hanem kényelmesen aludja ki magát a kiságyában, sétálni meg menjetek utána.
2013. márc. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia, nekem a védőnő mondta, hogy bár nagyon ritka, de vannak gyerekek, akik nem maradnak meg babakocsiban, bármit is csinálsz. Esetleg kengurut, vagy kendőt nem próbáltál?

Lehet, hogy például a hátadra kötnéd és úgy sétálnátok, azt élvezné, aludni is tudna közben.

2013. márc. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az én lányom sem tűrte a kocsit, mi hordoztuk. Aztán mikor nagyobb lett, megszerette, akkor már "kaland" volt neki. Szóval nem tudom, megszerettetni hogy lehet, csak azt, hogy hogyan lehet "átvészelni" ezt az időszakot.
2013. márc. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Fiam dettó ez.Sapka,babakocsi,öltözés,takaró nem viseli.Cumizni sem cumizik.Rémálom volt a kocsizás.Amióta ül azóta kicsit jobb,már el van benne 20percet:D

Én erőltettem kicsit,minden nap egy kicsit többet sétáltunk.Persze csak 2-3percekkel.2hónapomba telt elérni ezt a szintet.A hordozást jobban viseli,de azt sem olyan sokáig.Én is próbáltam amúgy mindent,cumi,játék,még zenélős forgót is akasztottam a kocsira,teá,kaja semmi nem használt.

2013. márc. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Majd a játékhidat megpróbálom a kocsiba tenni. Hátha. Csak ugye kesztyű is van rajta és nem tudja megfogni. A hordozóban nagyon el van, de abba megint nem fér bele beöltöztetve....húha...nehéz eset. Talán mi is átvészeljük valahogyan.
2013. márc. 6. 11:49
 9/10 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy a legrosszabb az, hogy sehová (pl boltba) nem tudunk elmenni, mert ilyenkor semmi nem érdekli.
2013. márc. 6. 13:21
 10/10 anonim ***** válasza:
Na akor nem csak az én lányom az egyedüli aki rühelli a kocsit!már 6hónapos és alíg járunk vhova,de jelzem nem csak kocsi undora van hanem útálja a világot is,mert egész nap órdit.na viszatérve a kocsira 2percet nincs meg bene mi nem a gyereket sétáltatjuk hanem a kocsit mert ő kézben van!ugy elnézem más orákat sétál mi 5másodpercet se.ha betakarom ha kitakarom ha lengében öltöztetem,netán aludt elöte ami ritka mert egész nap 10percet nem alszik ordit.már mindent probáltam most várom üljön hátha a bicikli majd bejön neki
2013. márc. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!