Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet az oka, hogy a babám...

Mi lehet az oka, hogy a babám folyamatosan sír valamelyik családtag jelenlétében?

Figyelt kérdés
3 hónapos babámat születése óta látogatja a család,amit eddig elég jól viselt,néhány hete viszont ha valamelyik családtag felveszi elkezd vigasztalhatatlanul sírni, és alig lehet megnyugtatni,attól függetlenül,hogy itthon vagyunk-e vagy mi megyünk látogatóba amikor ismét kettesben(vagy hármasban vagyunk apával)akkor nyugszik csak meg,de akkor is kell egy kis idő.Egyébként mióta elmúlt a hasfájása,vidám,kiegyensúlyozott baba,akkor sír ha éhes,vagy fáradt.
2013. márc. 6. 14:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem az anyosomtol sirt egeszen 5honapos koraig .amugy a vilag legnyugodtabb babaja volt az enyem szerintem ,kiveve ha anyos ittvolt :D

szerintem azert mert akkoriba nagyon nagyon rosszba voltam anyosommal es erezte a feszultseget . v hangossabban beszel mint ,mi es megilyedt tole...

2013. márc. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!