Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos babátoknak milyen...

10 hónapos babátoknak milyen ételeket adtok?

Figyelt kérdés
1-2 receptnek nagyon örülnék.Köszönöm....

2013. márc. 6. 16:12
 1/3 Hanyatka ***** válasza:
Ma kapros,kefíres tökfőzelék volt csirkehússal,tegnap sült tök-sült almával borjú hússal ez a kedvenc :),krumpli-brokkoli-máj,zöldséglevesből mindenféle zöldség csirkehússal,de már egy-két falatot megkóstol a mi ételünkből is.Tízórai-uzsi általában joghurt-banán-meggy-túró,joghurt-gyümölcs-babakeksz,tejpép,rizspép gyümölcssel,fahéjas főtt alma gabonapehellyel.Kb ezek a kedvencek.És ti miket esztek már?
2013. márc. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szinte mindent eszik már amit főzök. Ma zöldbab főzelék csirkehusival, főztem bele neki krumplit is (sűrítés miatt), tegnap spagettit evett, azelőtt husilevesből evett. Adhatsz már szinte mindent, a tejtermékekkel óvatosabban, de pl. én már minden tejterméket adtam már( sajt, joghurt, túró, tejföl.. stb), csak tejet nem. De pl. nagyon szereti a kisfiam a kinder tejszeletet, és hát ugye abban szinte cscak tej meg piskóta van! :)
2013. márc. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mi is szinte már mindent eszünk. Ma például csak megpirítottam olivaolajon a hagymát, utána beletettem a fagyasztott zöldségeket (ez most színes kerti zöldégek névre hallgatott: répa, brokkoli, karfiol) meg egy pici krumlit hámoztam meg és kockáztam bele. Utána felöntöttem egy kis vízzel és összefőztem. Amikor már majdnem készen volt beletettem egy fél csirkemájat. Nagyon ízlett a fiamnak! :o) Ja és én még azért turmixolom (bár egy két darab nem baj, ha nagyobb darabban marad), mert még csak 4 fogacskája van.
2013. márc. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!