Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos kereken a kis fiam...

5 hónapos kereken a kis fiam és este 9 ig ha fent van még akkor sem alussza át az éjszakát kb 3 szor fel kel.5 hónapos babák alvás igénye?

Figyelt kérdés
2013. márc. 6. 16:46
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha este eleget eszik, akkor már át kellene aludnia az éjszakát. Ne adj neki enni, ne vedd ki az ágyából, akkor sem, ha sír. Néhány nap után éjjel aludni fog. (Hacsak nem beteg)
2013. márc. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az alvásigénye minden babának más. A fiam 5 hónaposan - és most 9 hónaposan is - este fél 8-tól reggel fél 8-ig aludt, de van olyan gyerek is, aki még 2 évesen is felkel éjszaka.
2013. márc. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az enyém 16 hónapos, és még egyetlen éjszakát sem aludt át. Szerintem ez minden babánál változó.
2013. márc. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Semmiképpen ne hagyd sírni az 5 hónapos babát!
2013. márc. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne hallgass az elso valaszolora!! Pici babat ne hagyj sirni. Abszolut valtozo minden baba mas. 4-5 honapos kortol meg a jol alvok is elkezdenek felkelni a mozgasfejlodes es fogzas miatt. A babanak szeretetre es biztonsagra van szuksege. Vedd fel amikor igenyli.
2013. márc. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is felkelt ennyi idősen a fiam éjjel 3-4 szer szopizni aztán most betöltöttük a 6 hónapos,és elődte 1 héttel már átaludta az egész éjszakát.Én sem hagynám sírni.Kegyetlenség ő még pici!
2013. márc. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az én fiam 5 hónaposan délután 5-től éjfélig volt ébren!!!

Most 4 napja fél 11-ig.. Változó az alvásigénye.. Ja és reggel 6-kor kel!

2013. márc. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A nagyobbik gyerekem csecsemőként 1-2 alkalommal ébredt, néha át is aludta az éjszakát, majd 4 hónaposan kibújt az első foga, utána sorba jöttek. Kb. fél éves korától egyre gyakrabban kelt éjjel a foga miatt. Már 4 éves múlt, de még mindig ébred éjszakánként 1-2 alkalommal. A kicsi most 5 hónapos, ő is ébred még éjszakánként többször is, bár már neki is hólyagos a fogánál. Reggel 6-7 között mindkettő ébren van. Este pedig a kicsi 7-8 között, a nagy 9 körül alszik el.
2013. márc. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! :)
2013. márc. 9. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!