Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem akar elaludni este...

Miért nem akar elaludni este 8hós babám, csak későn? Más is volt így? 8 hó körüli babátok hány órát van fent az esti alvás előtt? és napközben 2alvás között?

Figyelt kérdés

egy hete a kislányom nem akar este elaludni, csak kb 6óra ébrenlét után!eddig 4-5 órát volt fent a délutáni alvás után, most meg 6-ot!

kb 2-3óra ébrenlét után kezd nyűgös lenni, aztán utána felpörög, pedig semmi olyat nem csinálunk.

Azóta van így mióta apukája nem volt itthon pár napot, majd aznap este mikor hazajött nem akart elaludni, hanem apukájával lenni!

(egy ideje nem volt munkája páromnak és sokat voltak együtt, nagy a szerelem közöttük :) és most este fél 8kor jön haza apa a munkából és az eddigi 9órai elalvás kitolódott 11-re! Lehet apával akar többet lenni?


2013. jan. 20. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyit alszik nap közben? Lehet, hogy sok neki a napközbeni alvás.Az én lányom 9 hónapos és nappal már csak egyszer alszik másfél-két órát 1 óra körül.Neki ennyi az igénye.Viszont volt olyan is hogy hamarabb elálmosodott és le kellett tennem délben. Nem bírta ki estig és aludt délután 5 óra körül még egy órát.Mondanom sem kell még 11kor rajtam ugrált..Egyáltalán nem volt álmos.Kacarászott és fel volt pörögve teljesen.
2013. jan. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

napközben kétszer alszik összesen 2-3órát.

lehet az egy alvás lenne a megoldás??de napközben 3óra ébrenlét után már nagyon nyűgös...

2013. jan. 20. 16:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam fél 10-kor alszik el, napi 2 alvása van, deélelőtt és déluátn, viszont ha reggel kel kb. fél 8-kor, akkor megeszik a tápszerét és szinte rögtön vissza alszik még 1 órára kb. Utána 2-3 óra múlva jön a délelőtti alvás, majd 3 körül a délutáni! Kb. 1-1 órát alszik, van mikor többet van mikor kevesebbet!
2013. jan. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát nem is tudom.Annyira álmos már, hogy elaludna ülve is akár?Én a helyedben húznám az első alvását ameddig csak bírja.Nekem volt olyan hogy már esett bukott és akkor tettem le amikor szinte elaludt a szőnyegen.:)Kicsit drasztikusnak hangzik tudom, de mi így álltunk át a napi 2 alvásról 1re.Pont emiatt, hogy nem bírtam este letenni 11 előtt.Most, hogy egyszer alszik napközben, este 9re tápszer ivás közben kidől.:)
2013. jan. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!