Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan közületek akinek...

Van olyan közületek akinek ilyen jellegű bőrproblémája volt a babójának?

Figyelt kérdés
Hát már lassan 2 hónapja tart (7és fél hósak vagyunk), a hasán és a hátán pici pöttyök, először a Dr-nő utasítását követtük utána voltunk a bőrgyógyásznál, de már annyi krémet kentem a babám kőrére és persze ezek mind szteroidosak, az ételallergiát kizártuk mert soha sem múlik el ha abba, mosóport sem váltottam, a bőrgyógyász azt mondta, hogy ilyen érzékeny a bőre, de már sajnálom, a tapasztalatokra vagyok kíváncsi akinek volt így a babája.
2013. márc. 7. 12:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Kisfiam a jonsonstól lett ekcémás 3 hónaposan,azóta natúr szappan és shea vaj de van hogy előjön pl. ha beteg vagy fogzáskor is ilyenkor sűrűbben kenem és nagyon ritkán van szükség a szteroidos kenőcsre.Most 13 hónapos de pl. a tejtermékekkel még mindig hadilábon állunk sajnos.Mindenkinek más válik be ahogy látom de én javasolni tudom a természetes anyagokat,mert az hosszútávon sem káros.
2013. márc. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

én is sok mindent próbáltam,végül amivel hónapokig mostam(Biopon) lecseréltem (Persil-re),érdekes módon utána elmúlt neki.Pont most olvastam,hogy a John..,és Nivea nem igazán jó helyezést kapott a fürdetőteszten.Igen közbe megtaláltam:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


bár attól még lehet nálatok nem ez a ludas.

2013. márc. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Utolsó, mi már mióta kijöttek ezek a pöttyök, azaz 2 hónapja nem használunk csak gyógyszertárit.
2013. márc. 7. 13:48
 14/21 A kérdező kommentje:
Ismét az utolsót kérdezném, hogy a Biopont már az elejétől használtad és az elején nem volt semmi? Hanem később, szerinted én is cseréljem le és Tomi Babát használok, nekünk az elején nem volt semmi, most lehet ez?
2013. márc. 7. 13:51
 15/21 anonim ***** válasza:
Igen,nem volt semmi,aztán túl a kencéken,orvoson,allergiateszten váltottam,és ő volt a "tettes".A doki is mondta,hogy próbálgatni kell.
2013. márc. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Bár az lenne! Én is csináltam allergia tesztet, de azt mondta a bőrgyógyász, hogy 6 éves kor alatt nem ér semmit, nem valós, igaz még nem jött meg az eredmény.
2013. márc. 7. 14:04
 17/21 anonim ***** válasza:

Én is mindig reménykedtem,na hátha ez vagy az lesz az,de annyira elkeseredtem sokszor ,mert néha olyan csúnya volt a kis bőre :(

Végül bejött a mosóporcsere.Egyébként nekem a Tomi nem olvad el rendesen a mosógépemben,akárhány fokon mosok.Nem tudom miért,de magunknak használtam párszor,de inkább kihagyom.Vasalás előtt mikor megráztam a ruhát,mindig ilyen fehér por jött ki.Öblítőt ugye nem használok,...a mosópor volt.A Biopon jó,csak a babámnak nem :)

Egy próbát megér.Én kis dobozosat vettem először.

2013. márc. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
mármint a Persilből vettem kis dobozosat:)
2013. márc. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
csak remélni tudom,hogy esetleg nálatok is ez a baj!! :)Jobbulást a babának!Neked pedig kitartás!!
2013. márc. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt, végigcsináltattak velünk mindent, fürdetőkrémváltást, diétát, mosószerváltást stb. Aztán a doktornőnk felvetette, hogy nem-e a pelenkára allergiás (pamperst és dm-est használtunk), váltogattunk másra, nem múlt el. Aztán moshatóra váltottunk, azóta teljesen elmúltak a pöttyök! A doki szerint az eldobható pelenka gumírozásában van valami, amire allergiás, és h az elvileg minden márkánál ugyanaz. Egyszer volt azóta h elfogyott a tiszta mosható pelus és eldobhatót adtam rá délutánra, estére tele volt pöttyökkel... Szóval most mosok, de ennyit megér, hogy nincsenek ekcémás foltok meg pöttyök!
2013. márc. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!