Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olcsó dekoráció ötletek?

Olcsó dekoráció ötletek?

Figyelt kérdés
Nincs külön szobája 1 éves kislányomnak, viszont szeretnék kialakítani neki egy kis sarkot, v ahol az ágya van, azt a részt szeretném kicsit feldobni. Falmatricákat nézegettem, de én sokallom rá a 3-4 ezer ft-ot! :( Más tipp esetleg?

2013. márc. 7. 14:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

egy zacskó gipsz, és kólás, ásványvizes üveg alja+ kicsi drót. ebböl tudsz szép virágokat önteni és megfesteni, majd falra tenni.

tudsz pl lepkét papírból csinálni, vagy filcböl is.

keress rá a neten ezekre a szavakra és kiad egy rakat ötletet.

egyébként én facebook-n nézegetek ilyen oldalakat, sok sok ötlet jön sorba.

2013. márc. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
vízfesték! mi vettünk külön falra való színező festéket a felrajzolt figurákhoz egy vagyonért. szörnyû volt. sógornő áthozta a 400ftos vízfestéket,és gyönyörű a falon!
2013. márc. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is festettem a falra. Temperával, de biztos a vízfesték is jó, az olcsóbb. :)
2013. márc. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
elég béna vagyok, de ez a falfestés szimpi... honnan tudok mintát beszerezni, v ti hogy csináltátok?
2013. márc. 7. 16:34
 5/9 anonim ***** válasza:

nekünk sógornő volt az alkotó, mi csak mázgáltunk, de a lényeg,h. saját kezűleg készült,ami többet ér bármilyen drága falmatricánál! :) egyébként mintát a netről szedtünk, mindig a legegyszerûbben megrajzolhatót. beírtuk pl. h. mókus rajz, gomba rajz, kacsa rajz. és a legszimpatikusabbat rajzoltuk fel. ha nagyon botkezűek vagytok, mint mi, akkor napocska, fa, felhő, virág, maci, gomba

:)

2013. márc. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én nagyon szeretem a dfekorgumi dolgokat már egy komplett Micimackó családot csináltam a fiamnak kb. 500 Ft-ért és nagyon szép lett.
2013. márc. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
dejó, utána néztem ennek most.. hol lehet dekorgumit venni?
2013. márc. 8. 14:48
 8/9 anonim ***** válasza:
papírboltban vagy hobbiboltban. Kell még hozzá olló, pillanatragasztó és kétoldalú ragasztó. Sablont pedig netről szoktam letölteni.
2013. márc. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nekem sok dekorgumi lapom van, megmaradt még abból az időből, amikor én is dekorációt készítettem a kislányom falára.

Ha még nem vettél, és gondolod szívesen eladom Neked, természetesen csak egy jelképes árat kérnék érte, nekem a helyet foglalja csak úgyis!!! :-)

2013. márc. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!