Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babátok hányszor,...

8 hónapos babátok hányszor, mit eszik? Mennyi a súlyuk most? Születéskor?

Figyelt kérdés
2013. márc. 7. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
A fiam 3320g-mal született. 8 hónaposan reggel szopott, tízóraira gyümölcsöt kapott búzadarával, ebédre főzeléket, uzsonna és vacsora is anyatej volt. 8310g volt 8 hónaposan.
2013. márc. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
3650 volt, kb 8,5 kg lett 8 hosan. 2x vagy akar 3x is esvett, majdnem mindent, kiveve tojasfeherjet, babot, gombat. nagyon szeretett mindent ami hus. tejpep, keksz pep, gyumolcspep reggelire, kesobb fozelek, hussal, spenottal, mindenfelevel. teszta, rizs, krumpli suritesnek.
2013. márc. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lányom jövőhéten lesz 8 hónapos.

Hajnalban (3-4körül)szopizik,

tízórai (8-9között) szopi,

ebéd főzelék egyik nap hússal másnap hús nélkül, utánna szopi,

uzsonna tejpép másnap gabonapép,

vacsora szopi+tápszer.

5x eszik egy nap.

Születéskor 3550g volt, most 8000g.

Nálatok mi a helyzet?

2013. márc. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ma töltöttük be a 8. hónapot! 3580- al született és 54 cm!

Most 74 cm és 9300g


Étrend:

Reggeli: 7- 8 óra között: 260 ml tápszer

Tízórai 10 óra: 150- 200 gyümi

Ebéd: 13- 14 óra: 250 ml főzi 2 naponta husival mindenben 1/3- ad rész krumplival

Uzsonna: 210 g tejpép

Vacsora: 260 g tápszer


Újabban éjszaka 210 tápszer


Időnként kimarad a tízórai, inkább délutántól eszik többet!


200 ml tea egész nap!


Nem tudom hogy csinálhatnám, hogy kevesebbet egyen, hogy ne hízzon tovább! Most kezdett el forogni, járunk elég régóta gyógytornára, és egy ideje Dévényre is!


Remélem megál már a hízás, mindenki mondja, nagy a súlya, de hát igényli, kiköveteli magának!

2013. márc. 10. 15:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, ha elkezd járni, meg négykézlábazni, majd leszaladgálja. evés előtt mindig adj neki vizet,vagy cukormentes teát. Én 3 tokával születtem :), és születésemtől fogva kellett fogzókúráztatni (ta tessék, tiszta nőből vagyok :)), és így kellett csinálni.
2013. márc. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!