Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10-11 hónapos körüli gyerkőcne...

10-11 hónapos körüli gyerkőcnek heti hányszor kell húsos kajcsi?

Figyelt kérdés
Tegnap olvastam a vegás kérdést és elgondolkoztam! Az én gyerkőcöm minden nap eszik húsos ételt ebédre és hát itthon készítem tehát nem is csak 10% húst tartalmaz! Lehet ez már túl sok neki? Ti hányszor adtok húsit?

2013. febr. 27. 16:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
32%

Minden nap kap valamit, vagy husit, vagy tojássárgáját, halat csak bébikajában. Úgyhogy heti 6 vagy 7x kap konkrétan húst...védőnő nekem azt mondta minden nap kapjon!

Miért mit írtak abban a kérdésben?

2013. febr. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
24%
Egyszer sem! Kár rászoktatni a húsra. Csak megalapozod vele a jövőbeni betegségeit!
2013. febr. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Golan Trevize ***** válasza:
18%
Majdnem minden nap kaptak már ebben a korban húst.
2013. febr. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Hát kb összevesztek,hogy kell e hús vagy sem!

2-nek te nyugodtan gondold csak ezt! Szerintem nem hiába éltek nagyszüleink,dédszüleink 100 évig és kb nyers húst ettek meg szalonnát! A nyerst azért írom mert régen még hűtő sem volt csak füstöltek mindent!

2013. febr. 27. 16:30
 5/15 anonim ***** válasza:
25%
És annyira szépek voltak tőle, meg egészségesek?! Ők etették a mi kövér szüleinket. Amúgy ők legalább nem a fotelben ültek egész nap, mint a maiak.
2013. febr. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Hát nem értünk egyet de ezen én nem fogok veszekedni mindenki abban hisz aki akar! Ja az én családom nem elhízott és nem ülnek folyton a fotelban! sajnálom,hogy te ezt tapasztaltad otthon!

Ja és nem én pontoztalak le csak még mielőtt vádaskodnál! Úgy tűnik nem csak nekem nem egyezik a véleményem a tiéddel!:)

2013. febr. 27. 17:21
 7/15 anonim ***** válasza:
21%
8 hónaposom is szinte minden nap kap már husit, mert a sima főzeléktől, már nem lakik olyan jól és 2 órát alig bír ki a következő kajájáig :(
2013. febr. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
41%
az én 8 hós kisfiam is minden nap kap husit, a védőnőnk és a gyerekdokink is azt mondta, hogy minden nap menjen. Később majd tojássárga helyette.
2013. febr. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
24%
Úgy látszik eltér a fogalmunk a kövérrel kapcsolatban! Nem akartalak megsérteni. Ne hidd, hogy vádaskodni akarok, tudod, én mint vega, megszoktam, hogy inkább védekeznem kell a húsevők vádaskodásaival szemben. Csak tanácsot akartam adni, én így érzem helyesnek, de ha nem tetszik akkor sem dől össze a világ. Nem kell, hogy mindenki annyira felháborodjon! Hahaha...
2013. febr. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
40%
Én is minden nap adok húst, vagy halat, vagy tojássárgáját. Halat miért csak bébikajában?? Az én lányom 10 hónaposan falta a grill halat, füstölt halat és tonhalat.
2013. febr. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!