Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 7 hónapos és közel 9...

Kisfiam 7 hónapos és közel 9 kg! Napi 5ször eszik, de attól félek túlsúlyos lesz! Viszont követeli az ételt! Most akkor hányszor adjak neki enni,4szer vagy 5 ször?

Figyelt kérdés

#evésmennyiség
2013. márc. 2. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én 2. kislányom 6 hónaposan volt 9 kg 20 dkg. 1 évesen pedig 10 kg. (anyatejes volt egyébként) Úgyhogy ne aggódj, a második 6 hónapban lassabb lesz a súlygyarapodás, hiszen elkezd intenzíven mozogni. Úgyhogy nyugodtan adj neki, ha kéri, bennük még van természetes fék, tudják mikor kell abbahagyni az evést.
2013. márc. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fiam 6 hos kontrolon 8950 volt es amugy en nem akadok ki ezen. 4 honapos kora ota csak 4x eszik es ejszaka sem.
2013. márc. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem attól hízik el egy gyerek később, ha sokszor, sokat eszik. Hanem ha cukros ételeket, vagy cukros gyümölcsleveket kap már ilyenkor.


Nyugodtan adj neki ötször, vagy ahányszor igényli. Szerintem...

2013. márc. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Barátnőm kisfia 3 és fél hónapos 4200grammal született és most 8100gramm.Szerintem egyáltalán nem túlsúlyos a babád.Az én lányom 3950grammal született és most 3 hónaposan volt 6850gramm.:)
2013. márc. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!