Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek baj, ha 4 és fél...

Szerintetek baj, ha 4 és fél hónapos kislányomnak imbolyog a feje és a törzse, ha az ölemben tartom és eltartja magát tőlem?

Figyelt kérdés
Remélem érthetően írtam le. Kicsit elemeli tőlem a fejét és a törzsét, mert elfordul pl. néz vmit és akkor egyszercsak elkezd előre hátra 'lengedezni'. Ez baj, vagy nem elég erős még, hogy tartsa magát?
2013. márc. 7. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam is ezt csinálja. Szerintem nem gond,mert amúgy stabilan tartja a fejét,nem nyeklik jobbra-balra,előre-hátra.
2013. márc. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
4 hósan nem baj.5 hósan gáz.
2013. márc. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, ha hason van, akkor szépen tartja magát, nem csinál ilyet, és az ölemben sem mindig, csak időnként.

Kedves utolsó, ez elég szűk határ így, hogy 4 hósan még nem gond, 5 hósan pedig már gáz, a mozgásfejlődést tudtommal nem ilyen szigorúan mérik, szinte egyik hétről a másikra.

2013. márc. 7. 17:37
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem szigorlatból írtam:)Annyi idősen még az enyém is ezt csinálta aztán pár hét alatt szinte teljesen megerősödött:)Hihetelen,hogy a gyerekek milyen ütemben fejlődnek.A tegnap még csak próbálkozott ma meg már kúszik.Egy hét is sokat számít a gyerekek mozgás fejlődésében.

Bocsi ha megbántottalak:)

második.

2013. márc. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyi idősen még nem jelent gondot.Ha egyébként megtartja a fejét.Nálunk is elég sokáig előfordult.Minden gyerek más ütemben fejlődik,és erősödik.
2013. márc. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az enyém is pont ezt csinálja,de én még büszke is vagyok rá, hogy ekkora fejecskét így meg tud tartani azon a vékonyka nyakon :) Lehet hogy nem ő a legügyesebb,de én nem parázom. Ha megfigyeled, biztos neked is hetente,kéthetente észrevehetően javulnak a mozdulatai,egyre biztosabbá válnak,szóval amíg látod a fejlődést, nem gond.
2013. márc. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 frászkarikaborsó ***** válasza:
még csak 4 hós de igen, imbolyog. Szerintem nem gond, ahogy az utolsó is írta, amíg van fejlődés addig rendben van a dolog.
2013. márc. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 pigo válasza:
szerintem nem gond,hamar és gyorsan fejlődnek.Nekem fiam van és viszonylag elég lassan csinált mindent(megfontolt volt)de behozta a lemaradását.Igaz már 10 hónapos,de emlékszem egyik nap felállt és 2nap múlva végigjárta kapaszkodva a járókát....háát ennyire gyorsan fejlődnek!
2013. márc. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!