Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hetes kislányomnak kész...

Dragonlady kérdése:

2 hetes kislányomnak kész stressz a fürdetés, a többi lent! Valakinek valami ötlete?

Figyelt kérdés
Minden nap ugyanakkor fürdünk, 18:30-19:00 között, a szoba napközben 22 fokos, fürdetésnél 26-27 fok. A víz hője: 34 fok. A probléma akkor kezdődik, amikor levetkőztetem, akkor kezd nagyon sírni, és egy fürdetés alatt legalább 2szer hasmenése van. Próbáltuk kevés fényben, sok fényben, melegebb vízben, hűvösebb vízben, evés előtt, evés után.. Semmi nem segített eddig.Az első naptól ez van, egész nap nem sír, nem hasfájós. Van már egy gyermekem, vele nem volt semmi gond.

2013. febr. 26. 22:06
 1/9 anonim ***** válasza:
A kisfiam detto ugyanez volt, mi pocakfürdővel "vészeltük át" ezt az időt, amint betettük csend és nyugalom lett. Most már imád fürdeni.
2013. febr. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
és ha esetleg megpróbálnád ölbe véve veled együtt fürdetni, hogy a térdedre fekteted? lehet akkor nyugodt lenne
2013. febr. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

lehet elég ha 2-3 naponta fürdetitek, mi azt csináltuk.

aztán a második hónaptól naponta

2013. febr. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Az én lányom ugyan ez volt! Mondtam a védőnőnek,hogy kiordítja a lelkét! Azt javasolta fürdessem hassal lefelé! Hihetetlen volt de aznap este kipróbáltam egy hang nem hagyta el a száját! :) Próbáld ki!
2013. febr. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Szia!Ne aggódj,majd hamarosan elmúlik ez az állapot!Az én lányom 8 hetes és kb. 1 hete fürdünk egy szó nélkül!Addig mi is sírtunk torkunk szakadtából!
2013. febr. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia.

Kislányom az első hónapban szintén ezt csinalta, és egyszer csak abbahagyta. Kész káosz volt az elején furdetni, és nem tudjuk miért, lehet hogy nem tetszett neki. Most már szeret parancsolni, 7 hónapos!

2013. febr. 27. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem szerencsére nincs ilyen gondom, imád fürdeni a fiam, de nagyon érdemes arra odafigyelni, hogy hogy teszed vízbe. Először mindig a lába érjen a vízbe, legyen ideje felkészülni. Sokszor csak az a baj, hogy hirtelen érnek a vízbe és ettől megijednek. De a hason pancsi is jónak tűnik. :)

Mondjuk az én fiam már előre izgatott lesz, látni rajta, hogy várja, mikor olajos kendővel kenegetem a hajlatokat. :)

2013. febr. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat, kipróbáltunk mindent. Sajnos egyik megoldás se jött be neki. Mégis megoldódott a problémánk, mégpedig azzal, hogy apa fürdeti. Így megszűntek a nagy sírások, hüppögések.

Mindenkinek köszönöm a válaszokat!

2013. márc. 3. 17:06
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én lányom dettó ugyanez volt. hassal lefelé fürdettem kb 2 hónapig,mint a kórházban és abbamaradt a sírás. Most várja a fürdést minden este ugyanabban az időben.:)
2013. márc. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!