Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Debrecenbe a Gasztroenterológi...

Debrecenbe a Gasztroenterológiára kell mennünk kivizsgálásra a 6 hónapos babánkkal. Lehet laktózérzékeny. Volt már ilyennel valaki, hogy zajlik? Az időpontkérésnél nem mondtak semmit, éppen csak, hogy mikor menjünk, aztán lecsapták a telefont.

Figyelt kérdés
2012. szept. 6. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is vinni kellett a lányunkat, 7 hónaposan, mert ő meg nem hízott semmit hónapokig, és azt hitte a gyerekorvosunk hogy valamire allergiás lehet, de szerencsére semmi baja nincs. Nekünk annyi volt hogy kifaggatta a doktornő a napi étrendet, mit eszik, miért eszi, miért nem...stb, majd megmérte hogy hány centi és kiló, aztán vért vettek, amit a lányunk és én is végig sírtam. Ennyi volt, a véreredmény majd csak 1 hónap múlva lett kész, akkor fel kellett hívnom őket az eredmény miatt, majd rá két hétre vissza kellett menni hogy megint megmérje, és a napi étkezést ismét kifaggassa. A doktornő aki a gasztrón van egyik percben aranyos, a másik percben meg ölni való, egyszerűen nem akartam vele dűlőre jutni, nem akarta megérteni hogy semmit nem eszik meg a gyerek, megtömni meg nem akarom, hogy aztán kihányja, de hátha jó kedve lesz most.
2012. szept. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem.Nekünk tápszeres lett,és mindig pöttyös,aztán laktózmentes tápszert eszik már,és most semmi baja a bőrének.Azt meg tudod mondani ,hogy ki volt a doki,mert nekem konkrétan adtak egy számot,hogy azt az illetőt kérjem,lehet,hogy ti is nála jártatok?És kell még vissza mennetek?Most jól van a babád?Akkor ő nem érzékeny?Köszönöm a válaszod!!:))
2012. szept. 6. 18:45
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ehhez a doktornőhöz kellett menni. A mi lányunk is tápszeres volt, és volt hogy napi 50 ml tápszert evett csak meg, semmi mást. Már minden rendben van vele, a fogai jöttek, ráadásul egyszerre 4 is, és azok is majd csak 9 hónapos korára törték fel az ínyét, meg a gének miatt is ilyen kis egy száll bél, ő 5 hónaposan volt akkora mint én 8 hónaposan, szóval rám ütött. Nagyon rossz evő még mindig. A második rendelés után már nem kellett többször vissza mennünk, csak akkor kellene visszamennünk, ha bármilyen panasz lenne, de szerencsére nincs. Nem érzékeny, nem allergiás semmire. Akkoriban hogy nem evett kevés volt a vas a szervezetében, arra kapott vas cseppeket, meg gyógyszert a vérszegénységre, de ezeket nem kellett sokáig nyomni bele, mert helyre jött minden ahogy kibújtak a fogak. Aztán minden egyes fogánál volt 1-1 nem eszek hét, a végére már belejöttem hogy miért nem eszik, nem vittem dokihoz.

2012. szept. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Reggel azért ehet a vizsgálat előtt ugye?
2012. szept. 7. 10:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem hívták fel rá a figyelmedet, hogy éhgyomorral kell menni, akkor természetesen ehet! Nekünk nem mondták, "reggelizett" is a lányunk, de nem volt belőle baj, szerintem nyugodtan ehet!
2012. szept. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!