Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek keveset iszik a babája...

Akinek keveset iszik a babája milyen trükköket alkalmaz?

Figyelt kérdés
1 éves a lányom, alig iszik. Reggel, délután 200-200 ml tápszert iszik, mellette max 2-3 dl vizet. Próbáltam már különböző teákat, gyümölcsleveket, de azt el sem fogadja. Van többféle pohara, üvege, mert mindig másból hajlandó inni. Már előre félek a nyártól, hogy mi lesz majd 40 fokban. Egyébként gyümölcsöt is keveset eszik, köpi ki őket!
2013. márc. 8. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Melegisd meg a teát nem e kap ugy rá :) Nekünk be vált
2013. márc. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is sokáig ez volt, de az enyémek legalább a gyümölcsöt megették, úgyhogy próbáltam minél lédúsabbakat adni. Meg a Hipp leveket is nagyon szerették, és a házi meggylevet.

Adj neki sok levest, hígabb főzeléket, esetleg próbálj ki alternatív leveket, pl. uborkalevet, céklalevet, stb. adni. Nálunk ilyenek váltak be.

Egyébként az nagyon jó, ha 2-3 dl vizet megiszik, nálunk sokáig nem ment a víz.

A nyár szerintem más, hidd el, akkor sokkal többet el fog fogadni.

2013. márc. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 sumergo ***** válasza:
6-7 dl folyadék nem kevés! Szerintem ha szomjas, inni fog. A lányom se iszik ennél többet.
2013. márc. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem már 3 éves elmúlt a fiam, de nála is mindig trükközni kell :) amikor azt látta a barátnőm kislányától, hogy ő Kubus-üvegből iszik, akkor nem volt másból hajlandó inni, viszont abból sokat ivott. Mostanság, az ovi miatt kevesebbet iszik, így itthon próbálom pótolni neki, így most "versenyt" iszunk. Vagy ha minél többet látja, hogy Te/Ti isztok, akkor ő is megkívánhatja.
2013. márc. 9. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!