Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy ilyen keveset...

Normális, hogy ilyen keveset alszik?

Figyelt kérdés

5,5 hónapos múlt a lányom. Igazi kis örökmozgó energiagombóc.

Éjszaka fél9től reggel fél8ig alszik, legalább 4-5 alkalommal ébred, épp jön a foga.


De a nappali alvása szerintem kevés, 3-4 alkalommal alszik max 30 percet.

Elég ez??


2013. febr. 23. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:
A fiam 6 hónapos és kevesebbet alszik.. A doki szerint ennyi az alvásigénye..
2013. febr. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem alszik keveset, abszolút rendben van. Lányom is max. 30 perceket aludt, de abból sokat. Mindig irigyeltem azokat, akinek a gyereke 2-3 órákat aludt napközben. Ő még 10 hónaposan is háromszor aludt napközben 20-30 percet. 1 éves kora után változott meg, most 13 hónapos, és van, hogy csak egyszer alszik, akkor viszont 1,5-2 órát. Viszont most meg az éjszakai alvása lett rövidebb, 1 órával később alszik el, és fél órával hamarabb kel.

Ahogy majd egyre többet bír majd ébren lenni, jobban el fog fáradni, és többet bír majd aludni egyszerre.

2013. febr. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én lányom 4 hónapos korától napi 3-4 alkalommal aludt kb. 20 perceket. Én is említettem a védőnőnek is meg a dokinak is. Ők azt mondták ennyi az alvásigénye. Mostmár 10 hónapos és csak egyszer alszik napközben, ebéd után.

Ja, és az éjszakákat 6 hetes korától átalussza!

2013. febr. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!