Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltok a megmaradt...

Mit csináltok a megmaradt bontatlan doboz tápszerrel, péppel?

Figyelt kérdés
Maradt egy bontatlan doboz Sinlacom, kidobni sajnálnám. Ma bontottam fel egy doboz tejitalt, a lányomnak nem jött be, a másik zacskó abból is bontatlanul szerintem meg fog maradni.
2013. márc. 8. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Oda adnám a védőnőnek, o biztosan tudja, kinek lenne ra szuksege
2013. márc. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
jó ötlet a védőnő!amúgy nálunk a kutya issza meg.
2013. márc. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én eladtam a vaterán a Sinlacot,az enyém se ette.
2013. márc. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 sumergo ***** válasza:
Én elajándékoztam babaitalt is, tejpépet is, mert nem ízlett a lányomnak. Pár száz Ft-ért nem fogok vaterázni, nem éri meg a macerát.
2013. márc. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Odaadtam a védőnőnek, hogy adják oda annak, aki rászorul.
2013. márc. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt macera, 2 doboz maradt meg, 2000 ft-ért vették meg, meg hozzáadtam még egy doboz tápszert, az is 1000 volt, 3000 ft volt, amit eladtam, abból tudtam más fajtát venni a lányomnak. A védőnőnek nem adok semmit, sok mindent vittem már be (pelust, ruhákat, krémeket, még oltást is, mert lekéstünk róla), de nem bízom már benne, a nyavalyás felicitas csomagot se adta oda, mondván, megszűnt, pedig az iroda hátuljában ott volt dobozban a sok csomag egymás hegyén-hátán...Nekem sok az apénz, sajnos a lányom ekcémás, tejallergiás,nagyon sokba kerülnek a kencéi meg tápszerei, nyár óta kapjuk az emelt támogatást csak, és már 3 éves, szóval rengeteg pénzt kiadtam, úgyhogy ennek a kicsinek is örültem, hogy visszajön.
2013. márc. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!