Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Voltatok már pénzszűkében, de...

Voltatok már pénzszűkében, de mégis otthon maradtál a babáddal 3 évig?

Figyelt kérdés
2013. márc. 8. 13:39
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem semmilyen esetben nem jó 3 évig otthon lenni. Tudom nem ezt kérdezd, de egy gyerknek kell már 2 évesen bőven a bölcsi.
2013. márc. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Miért gondolod,hogy nem jó?Leírod?:)
2013. márc. 8. 13:44
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Én, nem 3 évid, de picit belecsúszva a gyes-be maradok itthon vele. Erre az időszakra számítottunk is, van tartalékunk, abból oldjuk meg. Ha nem lenne, természetesen SOS-be visszamennék én is
2013. márc. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
46%

Ilyet nem csinálnék, mert úgy gondolom,hogy ha kell a pénz, akkor kell! A gyereknek is jó lehet a bölcsi!

Általánosítani nem szabad, mert nem minden gyerek igényli a gyerektársaságot, bár szerintem a legtöbb igen, csak sokszor anyuka ragaszkodik jobban a gyerekhez!:)

2013. márc. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
80%

Nem vet fel a pénz bennünket, éppen elég, bár mindhárom gyereknek teszünk félre havonta, mégis itthon maradtam velük:) Az első 3 évesen, a második és a harmadik 4 évesen ment oviba. Hamar beszoktak, semmi gond nem volt.


Ez csak egy új mánia, hogy 1-2 éveseknek kell a társaság, egyáltalán nem igénylik ők még az együtt játszást napi szinten. Az majd csak oviban lesz, 2 éves kor környékén max. egymás mellett játszanak.

2013. márc. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
17%
Mert kell a megfelelő szocializációhoz rengeteg pedagógussla beszélgettem erről, mindegyik azt mondja, hogy nagyon káros ez az új divat, hoyg 3 vagy akár még több évig otthon tartaják a gyereket. 2 éves kortól legkésöbb kell nekik a bölcsi. Én is beadtam az enyémet 21 hónaposan (elöbb szerettem volna, de nem nyitott meg a bölcsi) pedig még itthon vagyok Gyeden.
2013. márc. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
87%
Olyat lehet, hogy a gyerek a bölcsiben, te meg gyed-en? Nem feltétel, hogy az anyuka dolgozzon?
2013. márc. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
28%
nem, mert magán bölcsibe irattam.
2013. márc. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
bocs de a gyedet nem azért kapjuk mert OTTHON vagyunk a gyerekkel, kvázi ez a munkadíjunk?
2013. márc. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
72%
Aha,hát az nekem nem fog menni, itt van olyan bölcsi, ahol annyi a díj, mint a maximált gyed...
2013. márc. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!