Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Minden gyerek beszokik a...

Minden gyerek beszokik a bölcsibe? Vagy van, hogy anyuka "meghátrál" és inkább mégis otthon marad vele?

Figyelt kérdés
Én előre rettegek, hogy elgyengülök majd a sírástól, ezért kérdezem, létezik, hogy egy gyermek "éretlen" a bölcsire? 23 hónapos kislány.
2012. aug. 17. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs jelentősége, nem a bölcsi itt a nagy ellenfeled hanem az első elvállás és ennek a megegélése. Ezt úgysem tudod kikerülni, vagy most vagy oviban vagy suliban, de ez lesz.
2012. aug. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, de ehhez az kell, hogy te és a gyerek is megbízzatok a gondozókban. A kor nem számít, csak a bizalom.
2012. aug. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ahogy az első írta,az elválás a legnehezebb, naná,hogy sírni fogsz.és így lesz minden egyes elválásnál,ovi,suli,ünnepeknél , anyák napja,és még sorolhatnám. Az élet rendje, és most tudjuk meg,miért is sir anyukánk akkor mikor suliba mentünk, egyetemre,vagy csak az első randinkra.Miért nem aludt ,mig mi buliztunk.

És ez lesz életünk végéig..(csak biztatásképpen:o) )

2012. aug. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, ez minden elválásnál ilyen érzés. Kisfiam 2 évesen kezdte a bölcsit. Én kint bőgtem az autóban, ő meg bent vigyorogva játszott, és egyetlen könnycseppet nem hullajtott értem. :) Negyedik nap már ott is aludt, aztán az oviba úgy szokott be, hogy már második nap ott is aludt. :)
2012. aug. 18. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!