Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elítélsz egy olyan anyukát,...

Elítélsz egy olyan anyukát, aki otthon van a gyerekével mégis van bejárónő?

Figyelt kérdés

Az anyuka csak főz, a gyerekkel foglalkozik, bevásárol, ha alszik a gyerek akkor pihen és nyelvet tanul.


Egyik barátnőmről van szó, sajnos a közös ismerőseink kibeszélik emiatt a háta mögött.


2012. jún. 5. 15:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Most őszintén,te nem kibeszéled??? Mert gondolom nem tudja hogy kérdést teszel fel róla?


Hogy a kérdésre is válaszoljak:nem-nem ítélem el!!!

Ha megtehetném(anyagilag),én is tartanék bejárónőt,és lehet több türelmem lenne a gyerekhez,és nem lennék olyan fáradt!

2012. jún. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem, miért tenném? Foglalkozik a gyerekkel, főz rá, bevásárol, pihenni is van jogunk, ráadásul még tanul is. Jó neki, hogy megteheti a bejárónőt. Valószínűleg a közös ismerősök csak irigyek.
2012. jún. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Nem ítélem el max irigylem.Szerintem az ismerőseid is irigyek ezért beszélik ki.Ha megteheti miért ne?Ha a gyerekkel amúgy szépen foglalkozik nem hanyagolja sztem semmi gond nincs ezzel.
2012. jún. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%

Ha van pénze, amit erre tud adni, és a szabadidejét a gyerekkel tölti, és hasznos dolgokkal (nem lebzseléssel és más pasikkal), akkor semmi gond.

Gondolj bele, munkát ad valakinek ebben az országban, ahol olyan nagy a munkanélküliség.

2012. jún. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van takarítónőm, havi egyszer jön és nagyobb munkákat ő csinálja.

A gyereknek jó, nekem jó, a férjemnek jó, másnak meg nincs hozzá köze. Ősszel megyek vissza dolgozni, akkor lehet, gyakrabban hívom.

A közös ismerőseitek, ha nem ezt, akkor találnának valami mást, amin csámcsoghatnak.

2012. jún. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én, ha megtehetném, takarítónőt simán felvennék. Sőt, a gyerek mellé foglalkoztató dadust időnként.

Nekem már minden hajam szála égnek áll sokszor, totál ki vagyok merülve így 3 év alatt. És biztos nem tartanék itt, ha lenne segítségem. Úgyhogy én csak támogatni tudom, ha valaki segítőt vesz fel maga mellé.

2012. jún. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha megtehetném, hogy bejárónt fogadok, akkor az tök jó lenne.

Ha emiatt elítélnének, hát így jártak..én meg élvezném, hogy bejárónőm van, a gyerekre meg több energiám jut.

Ha nem lenne bejárónője, akkor is kibeszélnék különben, mert aki hajlamos másokkal foglalkozni egész nap, az úgyis talál valamit, amin csámcsoghat.

Én nem ítélem el, inkább irigylem. :)

2012. jún. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hozzánk is jár takarítónő 2 hetente, életem legjobb döntése volt. Igaz már nem vagyok otthon a fiammal, de jön a kistesó és biztos, hogy megtartom akkor is ha már otthon leszek.
2012. jún. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Sókristály ***** válasza:
100%

Ebben aztán nincs semmi elítélnivaló. Megint más lenne a helyzet, ha mondjuk folyamatosan bébiszitter vigyázna a gyerekére. De hát itt nem erről van szó.

Én is szívesen fogadnék bejárónőt, mondjuk heti egy alkalommal. Ebben a formában nem tehetem meg.

Viszont van a közelünkben egy nagyon fiatal anyuka egy 1 éves kisgyerekkel, nehéz körülmények között. Hetente-kéthetente megkérem, hogy jöjjön át 2-3 órára a kicsijeimre vigyázni, persze a fiával együtt. Addig én kitakarítok. 1000-1500 Ft-ot szoktam neki adni (többet nem tudok), megebédeltetem Őket is, és csomagolok nekik vacsit. Ez nagyon burzsujnak tűnik?

2012. jún. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi ebben az elítélni való,ha majd megtehetem én is felveszek egy takarítónőt,ha nem tehetem meg akkor meg takarítok én.Semmi baj sincs ezzel,ugyanúgy nincs azzal gond ha van néha egy bébiszitter is aki normális,megbízható,és ismeri a gyereket,nem arról van szó hogy csak a bébiszitterrel van,hanem hogy ha kell el lehet hívni.Ezekkel semmi gond nincs szerintem.Aki kibeszéli az rosszindulatú és irigy.
2012. jún. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!