Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor vihetem bicajjal a babámat?

Mikor vihetem bicajjal a babámat?

Figyelt kérdés

6,5 hónaposan két hete, önállóan, stabilan egyedül ül.

Nem volt soha ültetve.Mászásból ül ki.


Mikor lehet vele majd bicajozni, egy hónapot várjak még?


2013. márc. 8. 14:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem még várj vele. had erősödjön a háta.
2013. márc. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Várj még 2-3 hete, hogy megerősödjön háta. Utána már viheted.
2013. márc. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 8-9 hónapos koruk előtt nem vittem őket. Ezt legalább megvártam. Úgy éreztem, nem ülnek benne elég stabilan még.
2013. márc. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 8 hónaposan próbálkoztam először, bár már rég ült stabilan, és már nagyon kellett volna használnunk.

Ő utálta akkor, félt, sírt rajta, úgyhogy nem használtuk, 1 évesen már élvezte.

2013. márc. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekülés gyártók sem ajánlják 9 hónapos koruk előtt. Én most fogom először vinni, 19 hónapos.
2013. márc. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi most vettünk gyerekülést, ez áll rajta: "12 hónaposnál kisebb gyermeket ne ültessen az ülésbe. Ugyanis az utazó gyermeknek egyenesen kell tartani a fejét a kerékpáros sisakban."
2013. márc. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A kisfiam 1 éves, még nem vittem. Ok, hogy tud ülni, de ha nem aszfalt úton mész rázkódik.
2013. márc. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is várj még vele, épp hogy csak megtanulta tartani magát, a bicajon meg rázkodni fog! ill. oltoztetni sem tudod olyan jol, mint a kocsiban, bicajon kevésbé van védve, gyorsabban is mész vele, konnyebben megfázhat, ilyenkor még csaloka az ido...én megvárnám azt a 9 honapot, addigra szépen kitavaszodik, élvezni is fogja:)
2013. márc. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Legalább 3 hónapot még várnék a helyedben. Attól még mert tud ülni az még nem azt jelenti hogy a biciklin is egyenesen tudná magát tartani amíg te kanyarogsz, rázkódik a bicikli stb. Még erősödnie kell a hátának.
2013. márc. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!