Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van esetleg valakinek ilyen...

Van esetleg valakinek ilyen hordozókendője? Red Castle Hálós hordozókendő. Link lenn. Nyárra gondoltam, mert Nandu kendőm van, de már most izzadok én is a baba is, ha megyünk benne.

Figyelt kérdés
[link]
2013. márc. 8. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
már most izzadsz? húúú,akkor mi lesz velünk? mi májusban kezdünk el hordozni kb....:S
2013. márc. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, mikor kiveszem tiszta forrosag van benn. Nyaron biztos nem hasznalnam ezt a kendot. :(
2013. márc. 8. 19:26
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom, szerintem ez olyasmi, mint egy rugalmas kendő. Elég nyúlósnak tűnik, és egyszerű pamut anyag, szóval szerintem 7-8-9 kg feletti babát már nem biztos, hogy jól tart, hiába van 15 kg odaírva. Persze lehet, hogy tévedek, de szerintem érdemes lenne vásárlás előtt kipróbálni.

Meg kérdés az is, hogy így, hogy hálós, mennyire osztja el a testsúly, nem vág-e.

Vannak egyébként géz kendők is, azok is kifejezetten nyári hordozáshoz.

De lehet, hogy egy nem-Nandu kendő (mert a Nandu tényleg elég vastag) egy rétegben felkötve.

De a mamami.hu fórumon azt hiszem van melegben-hordozós topik, ott is körbenézhetsz, hogy kinek mi vált be. :)

2013. márc. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát, most már megrendeltem, jövő héten jön.. Majd megírom a tapasztalataimat, hátha mást is érdekel majd. Köszi!
2013. márc. 14. 08:12
 5/5 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Kíváncsian várom a tapasztalatokat, mert mint írtam, én nem használtam ilyet, csak a leírásból/képből következtettem, arra, amire, és persze simán lehet, hogy tök jól működik a dolog. :)
2013. márc. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!