Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mikor kezdtétek el mosni a...

Ti mikor kezdtétek el mosni a babátok fogát? Milyen fogkrémet és fogkefét használjunk először?

Figyelt kérdés
7 hós babámnak még csak egy fél foga van kint. Mikortól kell mosnom neki és hányszor? Ti hogy csináltátok?
2013. márc. 8. 19:22
 1/8 Jégtánc ***** válasza:
Ahogy kibújt az első foga 3 hónaposan.Akkor még csak vízzel mostuk neki ,most 1 éves 13 foga van.Nenedent fogkrémet használunk.Elég drága,így most vettem olcsóbban a Rossmannban.4 hónapos kortól lehet vele mosni és fluormentes.Nem gond ha lenyeli.
2013. márc. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Áh, Jégtánc, tudtam,hogy te fogsz elsőként írni, köszönöm!:-) És milyen fogkede kell? Nagyon finoman kell dörzsölni? Csak azt a fogat v az ínyét is mindenhol?
2013. márc. 8. 19:55
 3/8 Jégtánc ***** válasza:

Arra elég egy kis gézlap.Kicsit bevizezed és átdörgölöd:)

Lehet kapni ezt a 3-as kiszerelésű fogkefe szettet .Az is jó,mert van benne olyan is amit rágcsálni tud.Mi most az ujjra húzhatós szilikonfogkefét használjuk.Elsőnek az is jó,az nem dörzsöli ki nagyon a kis ínyét/fogacskáját.

2013. márc. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Jégtánc ***** válasza:
Bocsika:) Az ínyét is átdörgölheted finoman:) Jól esik neki biztosan.
2013. márc. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi is az első fogaktól adtunk neki fogkefét, amit rágcsálhatott, és utána átdörzsöltem én is neki óvatosan.

Mi ilyet vettünk:

[link]


Eleinte csak naponta 1x, az esti fürdéskor mostam neki, aztán mikor több foga lett, akkor reggel és este is. S mi is Nenedent fogkrémet vettünk.

2013. márc. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat! :-) Szép estét!
2013. márc. 8. 20:25
 7/8 anonim ***** válasza:
11 hónapos 3 részes Nuk kefét vettünk neki,még csak 2 foga van.együtt szoktunk fogat mosni,amikor én beteszem a számba a fogkefét,akkor ő is elkezdi rágcsálni az övét,aztán azt a kettőt én megmosom neki vízzel, és nevetgél amikor én kiköpöm a fogkrémet :)
2013. márc. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ahogy kibújtak az első fogai, Rossmannban kapható ujjra húzható szilikon "kefével". Csak a rágicsálás kedvéért van egy sima felnőtt fogkeféje is.
2013. márc. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!