Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoktál cserélgetni, ami...

Szoktál cserélgetni, ami neked már nem szükséges babás dolgokat egyébre?

Figyelt kérdés
Ha igen hol?
2013. márc. 8. 22:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Ismerőskörben jól működik, hogy a kinőtt ruhák "körbejárnak", mindig ahhoz vándorolnak, akiknél aktuális lesz az a bizonyos méret. Ugyanígy kaptunk-továbbadtunk már sportbabakocsit is, meg etetőszéket, kiskádat stb.

Olyan is volt, hogy maradt egy csomó pelusunk mikor hirtelen egyik napról a másikra szokott le a lányom, azt pl olcsóbban de pénzért vették meg tőlem.

Néhány dolgot meg beadtam kipróbálásképpen bababizományiba, de olyan hihetetlenül potom pénzt kaptam értük, hogy úgy döntöttem, inkább elajándékozom valakinek, akinek tudom, hogy egyébként nem futná rá, mert mi is sokmindent kaptunk csak úgy innen-onnan.

2013. márc. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem szoktam, ami nem kell kidobom.
2013. márc. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Jégtánc ***** válasza:
Nem cseréltem én sem,simán odaajándékoztam akinek kellett.
2013. márc. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!