Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik babakocsi a jobb?

Melyik babakocsi a jobb?

Figyelt kérdés
Melyik babakocsira szavaznátok a kettő közül? Chicco ct 0.5 vagy a Pierre Cardin Ps627? 10 hós babának lenne. Van egy másik babakocsink is, de az sajnos nem egy életbiztosítás, néha egy-egy kanyarban otthagynak minket a hátsó kerekek és úgy döntöttem, hogy inkább beleinvesztálok egy új babakocsiba, de nem kínlódok tovább. Mindenképpen esernyőkocsiban gondolkozom és fontos, hogy lábzsák is legyen hozzá, mivel télire is ezt tervezem használni.
2009. szept. 13. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a Pierre Cardin-ra szavazok, azt venném.
2009. szept. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért dilemmázok egyébként ennyire, mert annyi mindent olvas az ember a neten. 2005-ben volt még a chicco ct babakocsikkal egy botrány, hogy a kínában gyártott modellek hibásak voltak és úgy is összecsukódtak, hogy benne volt a baba. A Pierre cardinről meg sok helyen olvastam, hogy hamar "megrozzan". És már nem nagyon szeretnék még egy babakocsit venni ezen kívül.
2009. szept. 13. 18:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Bocsi, de nem értelek

Nagyon sok fajta babakocsi van, ha ezekben nem bízol miért nem veszel más típust?

Biztos találsz olyat, ami tényleg megfelel az elvárásaidnak:))

2009. szept. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy halvány fogalmam sincs, hogy milyet vegyek. Külsőre ezek tetszenek, de bizonytalan vagyok. Nagyon ráfaragtunk az első babakocsival és nem szeretnék megint úgy járni, viszont 30ezernél többet nem tudok rászánni erre a járgányra. :-(
2009. szept. 13. 22:15
 5/5 anonim ***** válasza:
peg pérego pliko3-at ajánlom
2009. szept. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!