Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol vettetek babátoknak...

Hol vettetek babátoknak koszmó elleni sampont?

Figyelt kérdés
Budapestiek írjanak elsősorban! Voltam egyik gyógyszertárban és 2600 forint. Nagyon sokallom! Ti hol kaptatok? Receptre lehet felíratni? Ha igen, úgy mennyi? Ti milyet vettetek?
2013. márc. 9. 08:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Bármelyik patikában kapni, Babé koszmó elleni.

Nem adják receptre, nincs rá támogatás!

Mindenhol ennyi az ára +_ 200 Ft.


Megéri, mert 3x megmosod vele a haját, elmúlik, majd minden héten 1x. 1 évig is kitart! Nem kell olajozni, kapargatni!

2013. márc. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
először is bocsi,nem vagyok Bpesti,és sajnos uazt fogom sztem ajánlani...én úgy láttam másoknál,hogy a koszmó nagyon durva tud lenni...ezért baráti tanácsra elkezdtem használni a Babé sampont,kimondottan koszmó ellen van.bár tényleg 3ezer körül van,de 1hét alatt eltűnt a csúnya sárga koszmónk.
2013. márc. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
gyógyszertár-Babé!csak ezt használd ha tényleg meg akarsz tőle szabadulni.(kozmetikus anyuka)
2013. márc. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban vettem 2600 ft-ért Babé koszmó elleni csecsemősampon. Tökéletes!
2013. márc. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Brendonban vettem 2500ft körül volt,de tényleg sokáig elég.
2013. márc. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Annyira dicsértétek, hogy nem is nézelődtem tovább, hanem már meg is vettem a Babe sampont! Remélem tényleg hatásos lesz! A kislányom minden pénzt megér :)!
2013. márc. 9. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!