Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! SOS! Kislányom...

Anyukák! SOS! Kislányom tegnap megijedt fürdésnél és azóta remeg és nagyon fél ha meglátja már a kádját akkor is. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
10 hónapos!Úgy lett engedve a víz,hogyí bennt volt Ő is a fürdőben és ettől nagyon megijedt,sír és szó szerint egész testében remeg! Segítsetek kérlek,eddig imádott fürdeni! Köszi
2013. márc. 9. 09:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szép lassan lehet csak visszaszoktatni. Nálunk egyszer túl meleg volt neki a víz, 4 napig alig tudtuk utána megfürdetni. Végül az segített, hogy a nagy kádba beültem vele és együtt pancsoltunk egyet. Meg próbáltam a figyelmét elvonni a fürdős játékaival.
2013. márc. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg vele együtt fürdeni a nagy kádban. Azt szinte minden kisbaba imádja, és amúgy is jó móka.:-) Lehet, hogy ha közben óvatosan megnyitod a csapot, és kicsit játszotok a vízzel, még tetszeni is fog neki.
2013. márc. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen és én is azt tudom javasolni amit az első két hozzászóló: ülj be vele a kádba. Nálunk bevált, már első alkalommal minden rendben volt pedig előtte napokig sírt.
2013. márc. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Egész nap 1-2 óránként bevittem a fürdőbe,mindig egy lépéssel közelebb mentünk a kádhoz,fürdés elött már 1 órával kivette a játékát a kádból. :) Nem volt gond a fürdésnél szerencsére. :)
2013. márc. 9. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!