Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valaki volt vagy van még így...

Valaki volt vagy van még így mint Én?

Figyelt kérdés
Nem tudom,hogy mi van velem nem érzem jól magam amióta a kórházból haza jöttem a picivel ,Már a haza érkezés is fura volt még első nap elvoltam ,de tegnap este olyan fura érzés jött rám mintha nem én lennék a testemben nagyon érdekes érzés és kicsit félelmetes is mikor rámtört akkor a férjem kezét fogtam és probáltam elaludni .Levert vagyok ,Fúj olyan rossz érzés ez .Hétfőn jön a védőnő a babához akkor kérek tőle segítséget .

2013. márc. 10. 09:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is így voltam,kaptam egy éjjel-nappal ordító iszonyatosan hasfájós babát.

Kemény szülés utáni depresszióm volt,mostmár 7 hós a kisfiam, olyan 5-6 hónapos volt,mikor már kezdtem jobban lenni, és elkezdeni élvezni,hogy anya vagyok. Én orvosi segítséget nem kértem,bár lehet,hogy hamarabb túlestem volna rajta...

Mindenképp beszélj a védőnővel erről

2013. márc. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hú, ez nem hangzik túl jól :(.

Nekem is voltak fura érzéseim, de másmilyenek. Pl. féltem a sötétben, nyomasztott a sötétség, ráadásul tél volt, és reménykedtem, hogy nem kakil be éjjel, és nem kell átmennem a másik szobába pelust cserélni. Féltem itthon egyedül, nagyon nyomasztott az egyedüllét, holott azelőtt imádtam egyedül lenni, volt, hogy több hónapig, évig is egyedül laktam, és imádtam.

Most kezdett elmúlni pedig lassan másfél éves, most jutottam el oda, hogy már nem félek egyedül (vele), bár elaludni most sem tudok ha nincs itthon a férjem, mindig megvárom míg hazaér, ha este megy valahova.

Szerencsére a szüleim a szomszédban laknak és sokat voltak velem, ez nagy segítség volt.

Mindenképp beszélj róla a védőnővel.

2013. márc. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oké.Köszönöm szépen a válaszokat
2013. márc. 10. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!