Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres baba nem kaphat...

Tápszeres baba nem kaphat többet enni mint a testsúlya szorozva 150-nel?

Figyelt kérdés
Teljesen ledöbbentem, tegnap mondta egy anyuka, hogy éhes a kisbabája, de nem ad neki többet enni, mert nem lehet, mert így is átlépi a határt.
2013. márc. 1. 08:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet adni, nem tudom honnan szedte, hogy nem lehet. A enyém is többet eszik, de még így is vékonyka.
2013. márc. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha éhes a gyerek többet kell adni. Ennyi esze azért kell hogy legyen egy anyának.
2013. márc. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Hanyatka ***** válasza:
Miért ne lehetne?Mi is tápszeresek vagyunk,van amikor jóval többet eszik előfordul,hogy kevesebbet.Mi sem eszünk minden nap egyformán...
2013. márc. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

1-es böl nem szabad többet adni mint amennyi a korához képest van a dobozra írva. A testsúly szerinti dolog azért nem állja a helyét mert lehet egy kissúlyú gyerek aki éppen növekedési fázisban van és többet akar, de még lehet azzal sem éri el a dobozon írtat.


a Start tápszerböl bármennyit lehet, az telejsen anyatej jellegü, kalóriára és összetételre is majdnem egyformák.

2013. márc. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De ehet többet.Lányom sokáig többet evett anyatejből és tápszerből is,mint amennyi a súlyához volt megszabva.Már 5hónapos lesz és nem eszik annyit,amennyi elvileg kéne.
2013. márc. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!