Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is ilyen nehezen...

Másnak is ilyen nehezen viseli a fogzást a babája?

Figyelt kérdés
Lassan 9 hónapos a kislányom, most jön a 2 középső felső foga, már vagy 3 hete nagyon be van neki dagadva az ínye, át is fehérlik a fog, de nem akar áttörni. A 2 első fogat is megszenvedtük, de az még hagyján. most viszont állandóan nyűghlődik, kiabál, semmi se jó neki, enni se akar, állandóan az orrát, száját dörzsöli, ha etetni akarom, akkor is, nyekereg stb.... nagyon sajnálom szegényt. Nem segítenek neki a fájdalomcsillapítók, ilyen - olyan kencék.
2009. szept. 14. 09:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Kisfiam 21-én lesz 9 hónapos. Ugyanez ahelyzet nálunk is. Már egy pici tűhegynyi ponton érezni lehet a bal felső fogacskát. Amit én teszek, bár nekünk sem sokat használ: Dologél naponta többször, Dentinox elalvások előtt. Éjszakára pedig 5 golyó Chamomilla v. ch9, Panadol baby. És sok-sok ringatás...
2009. szept. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

de nektek legalább van foga!

a fiam 10,5hónapos múlt és 4hónapos kora óta küzdünk hol jobban,hol kevésbé a fogakkal...de még egy sincs.Nekünk is a dologél a chamomilla,vibrucol,és most próbálom a nurofent elalvás előtt alkalmazni,használ úgy ahogy.szinte az egész ínye be van dagadva,enni kín keservesen akar,aludni alig tud....

2009. szept. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiam 18.án lesz 10 hónapos,még csak most jön a 2.foga.

Az elsővel nyár eleje óta szenvedtünk,már akkor láttuk a kis fehér pöttyöt,de csak 3 hete tört át.

Az éjszakáink rémálomszerűek,5 percet alszik,fél órát üvölt,mindenki ki van purcanva tőle.

Már 1 hete csak a fotelban az ölemben hajlandó aludni,ha berakom a kiságyba,1 perc és üvölt.

Ha mellettem alszik,akkor is szinte 90 fokig fel kell magam párnázni.Különben felébred.Mindig ölben lenne,alig eszik.

Ő a második kisfiam,de ezek a tünetek nekem is újak.


Én is adok chamomillát,nurofent,vettem neki viburcol kúpot,és borostyánláncot is,de egyik sem ér semmit sajnos.

Azt olvastam,hogy az első 6 fog után valamit enyhül ez a dolog,úgyhogy most várom a következő 4 fog kibújását.


Biztos sok türelem kell hozzájuk,ami valljuk be 4 hónapnyi alváshiány után elég nehéz:(!

2009. szept. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!