Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan tudtátok tutira, hogy...

Honnan tudtátok tutira, hogy jön a baba foga?

Figyelt kérdés
nyáladzáson kívül.
2009. szept. 14. 09:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Teljesen biztos már csak akkor lettem benne, amikor beduzzadt a fogínye. Egyébbként nyügösebb volt a szokásosnál, időnként fájdalmasan felsírt, sokszor kelt éjszaka. Az első néhány napban kevesebbet is evett. Plussz már nem csak nyalogatja a dolgokat, hanem tök erősen rá is harap. Sajnos még mindig benne vagyunk a dologban, fognak semmi nyoma, csak a duzzadtság+vörös is. Ja és bár nem vészes, de folyamatosan hőemelkedése van 36.9 és 37.2 között.

Remélem segítettem.

5 hós baba anyukája

2009. szept. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekünk csak nyálzott, de azt patakokban, és hígabb volt a széklete. Semmi nyűgösség, semmi rossz alvás...Mi könnyedén vettük ezeket az akadályokat is. 5 hósan volt 1 foga, 5 és fél hósan már kettő...Mára már elmúllott 14 hónapos, de megint patakokban jön a nyála, már van 6 fogunk, de szerintem megint jönnek felül..:)
2009. szept. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszotokat.
2009. szept. 14. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!