Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hetesen lehet fejlődési ugrás?

7 hetesen lehet fejlődési ugrás?

Figyelt kérdés

7 hetes babám harmadik napja alig alszik, napközben 2-3 órát, az éjszakák rendben vannak. Szinte állandóan mellen lenne, de nem érzem, hogy annyira éhes lenne. Rengeteget figyel, sokszor van, hogy nem is sír hanem csak fekszik a pihenőszékében és nézelődik. Viszont elaludni nem tud (eddig nagyon jól ment), ha el is alszik napközben akkor kb 20 perc múlva sírva ébred. Az egyedüli alvása délután, akkoris mellettem mellen alszik el.

Már kezdek besokallni. Eddig elhitettem magammal, hogy ez egy ugrás, de nem rémlik, hogy 7 hetesen lenne ilyen.

És különben hány napig szokott tartani? Mit csináljak, hogy aludjon?


2013. márc. 10. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen mostanság kell lennie elvileg 6 hetes növekedésugrás.

Nem lehet hogy fáj a pocija azért sír?

2013. márc. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De hasfájós is. Esténként sír 2-3 órát mindig ugyanabban az időben. De különben egész jól alszik. Vagyis aludt. Most harmadik napja szinte alig alszik napközben :(
2013. márc. 10. 21:23
 3/6 A kérdező kommentje:

A 6 hetes növekedési ugrás elcsúszhat egy-két hetet?

Hány napig tart általában?

2013. márc. 10. 21:24
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem fejlődési ugrás lesz, és simán lehet egy héttel később.

Mi a kislányommal nagyon durván éltük meg ezt a 6 hetes ugrást, utána egyikkel se volt gond.

Előtte én nem is hallottam ilyenről. Fogalmam se volt, mi baja van. Mivel fejtem a tejet, mindig tudtam, mennyit eszik. Töredékét ette az addigi mennyiségnek, viszont amíg addig csak 3 óránként kért enni, akkor elkezdte óránként, félóránként kérni. Tesóm világosított fel.

Nálunk eltartott egy hétig, mire visszaállt a rendes kerékvágásba a napirendje.

Kitartást Neked, valószínűleg pár nap és túl vagytok rajta!

2013. márc. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 frászkarikaborsó ***** válasza:
általában 2-3 nap, de sajnos egy hétig is eltarthat, rosszabb esetben. Kitartás, gondolj arra hogy ezt a pár napot valahogy ki lehet bírni :) utána viszont jó eséllyel kevesebbet fog már éjszaka kelni.
2013. márc. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást, kicsit megnyugtattok. Csak legalább ha tudnám, hogy tényleg fejlődési ugrás, akkor azért könnyebb lenne. De végülis mi más lehet, ugye?
2013. márc. 10. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!