Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ezek feleslegesek?

Szerintetek ezek feleslegesek?

Figyelt kérdés

járóka extrákkal:


[link]


bouncer (rugós ülés)

baba hinta


továbbá mennyir ruha kell? Milyen méret, milyen féle, stb


2013. márc. 10. 21:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen feleslegesek.
2013. márc. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

SZia!A járóka attól függ,hogy milyen habitusú lesz a gyermeked.Amúgy nagyon jó dolog csak hát ha örökmozgó lesz nem nagyon fog benne megmaradni:) Szerintem ezt rá érsz később ha már megismered őt.Bár az extrák nem fontosak rá.A bouncer és a hinta akkor kimondottan jó ha pl. hasfájós lesz a babád meg többnyire megnyugtatja a babákat,de természetesen ez sem jön be minden gyermeknek:)

Ruhákban nem tudok segiteni,mert nem ismerem a magyarországi méretezést.

2013. márc. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
A járóka nem felesleges és az extrái sem, mondjuk amit belinkeltél nagyon pici. A rugós ülés és a baba hinta nem felesleges, hanem kimondottan káros.
2013. márc. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!


2., milyen méretezést ismersz? (én sem MO-n élek)


a járókát azért szerettem volna, mert egyben ez utazóágy is, és ha megyünk valahova, jól jönne...


Komolyan, a hinta és a bouncer káros? Mert a járókáról hallottam, hogy káros, de ezekről nem.

2013. márc. 10. 23:37
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekünk van járókánk, de minek :) még nincs 8 hónapos a fiam és már visít ha be akarom rakni. A szobájában szépen eljátszik csak nem viseli el a bezártságot. Ha járókát veszel az minél nagyobb legyen szerintem (nekünk 1x1 m-es van) egyben utazóágy is szóval mindig visszük a mamáékhoz. Az extrák pedig teljesen feleslegesek. nekünk nem babahintánk van, hanem rezgős pihenőszékünk, na hát azt is többet pakolgatom mint amennyit használtuk :) rugós ülés helyett inkább bébikomp. Ruhából a body 56-os mérettől 62-ig érdemes megvenni. Bodyból kelleni fog jópár :) Alváshoz a legkényelmesebb a rugdalózó vagy esetleg talpas nadrág. Pár nadrág, tutyi, sapkák, pulcsi (nyári babának is kell pár darab), hálózsák.
2013. márc. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom a mienk mekkora volt, de nagyobb mondjuk ezek a hálós járókákt kimondottan nem jók, mert nem alkalmas arra amire valók. Fa járókát kell venni és külön utazóágyat, mert mind a kettő más más feladatra van. Nekünk is külön volt.
2013. márc. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A járóka tényleg attól függ, hogy milyen természetű lesz a babád. Az enyém nem marad meg benne, de elsősorban nem azért, mert kicsi maga a járóka, hanem nem szeret tőlünk "elszeparálva" lenni. Mi babakarámot vettünk, és a nappali közepét bekerítettük vele, általában én is ott vagyok vele, tehát a karámban, így ott nagyon jól elvan, mégsem tud elszabadulni a veszélyes helyek felé :)

A bouncer nem tudom mi egészen pontosan. A rugós hinta (jumpero) egyáltalán nem káros, sőt, fejleszti a babát, jó hatással van az egyensúlyérzékére és a lábai is erősödnek. Persze csak ülni tudó babát szabad beletenni, mert ha még nem tud ülni, és összecsuklik benne a gerince, akkor valóban káros.

Az elemes bébihinta is kifejezetten hasznos dolog (ahogy általában minden hinta, ami megfelel a baba korának). Mi imádtuk az elemes hintát, újszülött korában sokszor csak ebben tudtuk elaltatni, szóval rengeteget hintázott. Most 1 éves, ha nagyon nyűgös, még mindig szokott benne hintázni, és megnyugtatja, bár már kezd neki kicsi lenni.

2013. márc. 11. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

3-as!


Nekünk a gyógytornászunk ajánlotta,hogy szerezzek be a Fiamnak rugós hintát... szóval annyira káros nem lehet...

2013. márc. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ahol én élek,hónapokra van lebontva a méretezés.0-3hónapos kor,persze van újszülött méret,de az itt 3,5kg-ig jó tehát felesleges csak abban az esetben jó,ha pici lenne a baba.Bodykból 10minimum kell,mert ha szoptatni fogod akkor az anyatejes kaka szeret kifolyni:)Rugdalózóból én 5-öt vettem.Nekünk elég volt.Utcai ruhát 2 szettet vettem,az első 3 hónapban mi nem annyira mozdultunk ki az időjárás miatt. Utána viszont sokkal többet.Átlagban a babák 1kg akár másfél kg-t is hiznak az első hónapokban,és 2-3cm havonta,tehát nem érdemes sok ruhát venni elsőnek,mert elég hamar kinövik:)

2-es voltam.

2013. márc. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kislányom ezeknélkül is böven elvolt nekünk szobaajtora szerelhetö rács volt ha dolgom volt akor bezártam szobába a rácsal igy nem tudott kijöni de láthatott,ez hasznos volt felmosásnál taakaritásnál,ugyhogy az én válaszom számomra feleslegesek lenének ezek.sima utazo ágya kislányomnak is van de összevan csomagolva és elvan rakva.
2013. márc. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!